Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола?
#41
Аз пък съм на обратното мнение, защо да записвам при мен като може да е при тях.
Това е нормална практика. Така или иначе повечето провайдъри пазят всичко (за което имат права) една седмица назад. Ако не успея една седмица да изгледам нещо което съм пропуснал и ако не ми стигнат 8 или колкото там часа имам собствени - най-вероятно никога няма да го изгелдам.
А булсат колко пазят и кога затриват си е частен случай.
Отговори
#42
Абе когато дават дъщеря ти по телевизията или компанията ти с национална награда сигурно ще искаш (второто не е сигурно Smile ) да го гледаш повече от веднъж и да го съхраниш повече от 8ч/7 дни. В бокс с 16 гиги не виждам какво да правиш друго, да се разтъпкват мравките вътре по манежа ли Big Grin
Отговори
#43
За такива случаи винаги можеш да намериш начин да запишеш предаването. Едва ли операторския бокс е най-сигурното място да стои нещо което искаш да си го имаш в видео архивите. А и тези случай не са ежедневни освен ако дъщеря ти е не водеща на новините ама тогава можеш да си я гледаш всека вечер на живо Smile

Както и да е, не искам да изпадаме в спорове. Изразих лично мнение с друга гледна точка, а и отново тръгнахме на офтопик.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,081 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Проблем с инсталация на Булсатком на Андроид 11 wwwcomivo 3 2,115 12-06-2022, 18:14
Последна публикация: response323
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,335 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk
  Помощ! Как да скрия или защитя с парола каналите за възрастни! gogobravo 4 5,802 03-06-2018, 23:17
Последна публикация: gogobravo
  Булсат на Коди 17.1 ROBERT 8 12,226 16-06-2017, 17:45
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: