Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vivacom TV GO
#81
(16-05-2019, 17:24)harry_gg написа: Не са ли на български?

playlist.raw генериран от дабавката vivacom tv go
иначе tvg-id="Нова",Нова при кодова таблица UTF -8
Оправи се при редактиране на playlist.raw 
tvg-id="РќРѕРІР°",Nova
#82
Записите все още не излизат.
#83
(16-05-2019, 23:51)anex написа: Записите все още не излизат.

Моля ви оправете приставката, преди работеше супер и можехме да гледаме записите, сега вече не работи !!!
#84
Здравейте,
Имам следния проблем.
Значи инсталирам си приставката TV GO от БГ Репо, въвеждам имейла и паролата на акаунта за услугата, но до там. Излиза ми съобщение горе в дясно: Неочаквана грешка. Съответно нито генерира m3u плейлиста нито нищо.
Прилагам снимка на лога.
Ще съм много благодарен ако някой помогне.

[Изображение: IMG-20190711-181533.jpg]
#85
Снимка от лога е меко казано несериозно. Пусни дебъв в опциите на добавката и я стартирай. След това намери начин да вземеш лога и го качиш някъде за да го разгледаме.
#86
Добър ден при мен приставката на виваком не иска да разпознае регистрацията някой има ли същия проблем и дали вече е остаряла за да не тръгва благодаря предварително
#87
Току що пробвах и при мен работи. Какво означава не иска да разпознае регистрацията? Пусни разширен лог и да видим какъв е проблема.
#88
Здравейте,
Днес реших за първи път да инсталирам аддона за виваком, но без успех. След като въведох име и парола, получих следната грешка:
https://pastebin.com/MPeyLkJT
#89
Странно, сървъра не връща очаквания отговор. При мен не се получава проблема и няма как да го оправя. Ако искаш ми прати паролата си на лично за да пробвам с твоя акаунт. После ще си я смениш пак...
#90
(31-07-2019, 11:43)harry_gg написа: Странно, сървъра не връща очаквания отговор. При мен не се получава проблема и няма как да го оправя. Ако искаш ми прати паролата си на лично за да пробвам с твоя акаунт. После ще си я смениш пак...
Довечера ще проверя дали не се блокира трафика. Коди е инсталирано на Raspberry Pi3 b+   и също така има допълнителен firewall на него. Ще ви държа в течение Smile


Отваряне на: