Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане ARENABG
#51
(04-01-2018, 04:16)icetony написа:
(04-01-2018, 04:10)xbmcbg написа:
(02-01-2018, 20:31)ByJohnie написа: ЗАВЪРШЕНА!
Не ни остава нищо друго освен да почакаме за да видим кой от потребителите извън България ще се похвали че е получил писмо в което е прикачена и сметка от глобата за това, че използва торенти и нарушава законите за авторските права на страната в която живее.  [emoji1]

fvpn.com за 3 еврака на месец си цъкаш без проблеми торенти, аз така гледам от замундата, зелката и енерджито,


Fvpn.com има изтичане през DNS. Въобще не е препоръчително за хора, живеещи в страни като Германия.
Един DNS leak test показва, че всичко си се вижда от провайдъра.
Отговори
#52
Здравейте, колеги!

Имам едно запитване към Вас. Тъй като АренаБГ са си променили сайта и вече е възможно да се направи добавка за тях, която да използва ресурсите на сайта, а не на приложението им Arena Play, смятам да направя в близко бъдеще такава добавка, но съм пред дилема:

1. Старата добавка да я прекръстя на ArenaPlay и на нейно място да направя новата, като при тази ситуация добавката ще се обнови автоматично, а старата, която ще е прекръстена, ако искате да я ползвате ще трябва да отидете и да я инсталирате от репото. Ако го направя така ще трябва всеки да отиде и да си въведе потребител и парола, тъй като вече ще са необходими истинските, а не бутафорни, както е в сегашната добавка.

2. Да оставя старата добавка както си е, а новата да е с друго име - при тази ситуация ще трябва да отидете в репото и да я инсталирате от там.
Надявам се да съм бил ясен Smile

Вашите мнения ще ми помогнат за решението, тъй като и при единия и при другия вариант има плюсове и минуси. Ако няма консенсус, ще я направя като нова добавка и ще се инсталира отделно, а старата ще се запази, както си е.

Благодаря Ви предварително!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#53
По-добре е да оставиш старата, според мен. Въпреки, че е за едно и също нещо, все пак може да има разлика и някой да предпочете старата.

Успех и весело изкарване на празниците!
Отговори
#54
Аз съм за вариант 1. Така ще е по-ясно коя добавка се инсталира и какъв ресурс ползва.
Отговори
#55
Аз съм за Вариант 2 , нека всеки да има възможност , да избере според предпочитанията и да прецени коя ще му върши по добра работа .
Весело изкарване на Празниците, ....... и крайно време е да си направиш една дарителска сметка , за да видиш колко хора са ти Благодарни Smile
Отговори
#56
(23-12-2020, 20:13)Hangman написа: Аз съм за вариант 1. Така ще е по-ясно коя добавка се инсталира и какъв ресурс ползва.

То не е проблем да се преименува добавката, но да остане стария източник и допълнително да се инсталира новата. Притеснява ме, че има много хора, на които стара добавка им е настроена с бутафорен потребител и ако се обнови в новата, ще спре да им работи, а те няма да знаят защо. А иначе мога само да ѝ сменя името, за да се знае източника, но да се остави инсталационното ѝ име.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#57
(23-12-2020, 23:38)martinstz написа:
(23-12-2020, 20:13)Hangman написа: Аз съм за вариант 1. Така ще е по-ясно коя добавка се инсталира и какъв ресурс ползва.

То не е проблем да се преименува добавката, но да остане стария източник и допълнително да се инсталира новата. Притеснява ме, че има много хора, на които стара добавка им е настроена с бутафорен потребител и ако се обнови в новата, ще спре да им работи, а те няма да знаят защо. А иначе мога само да ѝ сменя името, за да се знае източника, но да се остави инсталационното ѝ име.
Тогава решението е твое! Wink
Отговори
#58
Thumbs Up 
Весели празници първо!
Вариант 2 на мен ми изглежда по-логичното решение.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#59
Вече взех решение. Ще е вариант 2.
Добавката е почти готова, ако не ми мине котка път, до края на седмицата трябва да я пусна за тестване Smile

Весели празници!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#60
Качил съм новата добавка в репо Мар33. Който иска да я тества и ако има проблеми, да пише.

Старата е прекръстена на ArenaPlay, а новата се казва Arena BG.

Весели празници!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка за гледане Булсат ByJohnie 251 248,130 04-03-2024, 20:37
Последна публикация: Majide
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,267 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,654 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,889 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: