Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СЕДЕМ
#31
(29-06-2022, 15:10)m1TeT0 написа: To не работи изобщо в момента  ! И Бригада стана. В the crew проблемът е друг. Сега, ако махна youtube добавката, пак ще се счупи бригадата?
 Няма защо да махаш YouTube, а и не можеш, ако се използва като зависимост в друга добавка!? Защо ти пречи, че да го махаш?

П.С: Сайтът на TVAddons е затворен по обвинение в нарушаване на авторско право. Затова не можете да използвате тяхното хранилище и добавките им.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#32
Благодаря за информацията първо. Добавката заема някакво място, а и ползвам официалното приложение на андроида. Няма проблеми принципно. Само the crew като добавка ми липсва. Някаква идея къде може да е проблема.
Отговори
#33
(29-06-2022, 15:35)m1TeT0 написа: ...Само the crew като добавка ми липсва. Някаква идея къде може да е проблема.
 По този начин ли опита да го инсталираш?
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#34
Да, този път. Предния път(преди преинсталирането на ново) минах през някаква програма HSK CREW wizzard pro. Сега и през нея не ще. Горните решения ни направих без този с изтриването на дата файла, но мисля, че чисто нова инсталация е равна на това решение.
Отговори


Отваряне на: