Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Благодаря много - стана!
Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш
(16-06-2021, 15:50)tstanchev написа: Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш

Предполагам ,че позваш добавката за генериране на плейлиста и  гледаш с IPTV Simple Client .Ако е така не е само при теб, а при всички.Просто тоя клиент си е такъв.Ако дадеш повече информация за устройство, което ползваш,операционна система, версия коди ,добавки и т.н. може да ти се помогне по-добре.
(16-06-2021, 18:08)fidy написа:
(16-06-2021, 15:50)tstanchev написа: Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш

Предполагам ,че позваш добавката за генериране на плейлиста и  гледаш с IPTV Simple Client .Ако е така не е само при теб, а при всички.Просто тоя клиент си е такъв.Ако дадеш повече информация за устройство, което ползваш,операционна система, версия коди ,добавки и т.н. може да ти се помогне по-добре.

Заредил съм коди 9,1 на Андроид 10 на тел. и на бокс ,и двете са с един и същ проблем с Fusion TV Android за булсат от добавката репо Mar33
както работи си на някой канал спира.
(16-06-2021, 22:35)tstanchev написа:
(16-06-2021, 18:08)fidy написа:
(16-06-2021, 15:50)tstanchev написа: Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш

Предполагам ,че позваш добавката за генериране на плейлиста и  гледаш с IPTV Simple Client .Ако е така не е само при теб, а при всички.Просто тоя клиент си е такъв.Ако дадеш повече информация за устройство, което ползваш,операционна система, версия коди ,добавки и т.н. може да ти се помогне по-добре.

Заредил съм коди 9,1 на Андроид 10 на тел. и на бокс ,и двете са с един и същ проблем с Fusion TV Android за булсат от добавката репо Mar33
както работи си на някой канал спира.

Принципно, стриймовете се генерират за определено време, след което спират да работят и трябва да се прегенерират, т.е. да се стартира наново добавката. Ако спират след 2-3 часа, нормално е. Доколкото помня, горе-долу толкова им беше времетраенето. Има го в настройките на добавката. А иначе, има си тема за добавката: https://kodibg.org/forum/thread-339.html , та ще помоля там да пишете за нея, да не разводняваме тук!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
След като инсталирах libreelec 9.2.7 вече не мога да инсталирам добавки от репото, самото репо се инсталира, но при опит да инсталирам, която и да е добавка от него дава проблем с инсталацията. С версия 9.2.6 няма никакъв проблем и всичко си работи, затова се върнах отново на тази версия. Какъв може да е проблема в този случай ?
(12-07-2021, 09:20)Gammeto написа: След като инсталирах libreelec 9.2.7 вече не мога да инсталирам добавки от репото, самото репо се инсталира, но при опит да инсталирам, която и да е добавка от него дава проблем с инсталацията. С версия 9.2.6 няма никакъв проблем и всичко си работи, затова се върнах отново на тази версия. Какъв може да е проблема в този случай ?

Нямам ни най-малка представа Smile Съжалявам, но никога не съм се сблъсквал с каквито и да са Elec-и. Ако някой друг може да помогне, нека пише!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Съобщение за грешка или лог файл, друг начин няма да се помогне.
Марто, защо не работи 1 програма в твоите добавки. На плейлистата на Da Player я има и работи. Можеш ли нещо да направиш по въпроса
(14-08-2021, 16:56)lz2jvc написа: Марто, защо не работи 1 програма в твоите добавки. На плейлистата на Da Player я има и работи. Можеш ли нещо да направиш по въпроса

Ами не намирам линк за нея, а от Da Player не може да се измъкне линка. Ако намерите някъде, пратете ми го и ще обновя добавката.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,722 , 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,090 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: