Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за БГ добавки
#71
В лога пише, че използва  телевизор "PHILIPS QV151E with Android 5.1.1". В поддържащият форум на производителя има и други с проблеми като неговият. Там ще намери и отговор на въпроса си. http://www.supportforum.philips.com

Good luck!!!
Отговори
#72
Здравейте,
понеже не мога да създам нова тема да питам тук:
Кой видео ADD_ON да използвам за гледане на РУСКИ ФИЛМИ и СЕРИАЛИ? по принцип ги има в екзодус, елезиум и т.н. но не тръгват(няма стрийм).
и още един въпрос /пак заради руските сериали кухня, стажанти, хотел елеон/
- имаше добавка за сайтове като ФИЛМИСУБ  и другите подобни... не работи вече?

Извинявам се че така се включвам, но не зная в коя тема да попитам - а тази ми се видя най сходна с моите въпроси Smile
Отговори
#73
@aurona, по  отношение на втория ти въпрос, добавката muvibg a.k.a. ФИЛМИ вече не се разработва, заради конфликт на интереси със сайтовете, осигуряващи филмовата база данни. Идея си нямам защо колегата администриращ БГ репото не я е махнал все още, след като няколкократно го помолих за това Huh

Колкото до съветските филми, аз харесвам стари руски фентъзи филми от типа на "Човекът Амфибия" и ги гледам през plugin.video.sovietmoviesonline.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#74
(19-07-2017, 17:48)Majide написа:
@aurona, по  отношение на втория ти въпрос, добавката muvibg a.k.a. ФИЛМИ вече не се разработва, заради конфликт на интереси със сайтовете, осигуряващи филмовата база данни. Идея си нямам защо колегата администриращ БГ репото не я е махнал все още, след като няколкократно го помолих за това Huh

Колкото до съветските филми, аз харесвам стари руски фентъзи филми от типа на "Човекът Амфибия" и ги гледам през plugin.video.sovietmoviesonline.

Благодаря Majide за информацията за тази добавка, но на мен не ми вади филми в отделните категории.
Отговори
#75
Да, явно има нужда автора й да я поправи - и при мен не работи в момента, а отдавна не съм я пускал.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#76
(19-07-2017, 17:36)aurona написа: Здравейте,
понеже не мога да създам нова тема да питам тук:
Кой видео ADD_ON да използвам за гледане на РУСКИ ФИЛМИ и СЕРИАЛИ? по принцип ги има в екзодус, елезиум и т.н. но не тръгват(няма стрийм).
и още един въпрос /пак заради руските сериали кухня, стажанти, хотел елеон/
- имаше добавка за сайтове като ФИЛМИСУБ  и другите подобни... не работи вече?

От една две години съм гледал стотици руски серии от сезони сериали и т.н. през ТВ бокс китаец и съм много доволен, като най-успешни и добре направени добавки са :
giraffe
filmix.net
show-day
Отговори
#77
Здравейте,
интересува ме, съществува ли поне една българска добавка за гледане на филми и сериали преведени на български език или с български субтитри?
Отговори
#78
Не, но съществуват добавки на Nova Play и btv plus. Там има колкото искаш сериали и филми преведени на български език. "Пиратски" български добавки няма. Не вярвам и да има.
Отговори
#79
(25-10-2017, 13:39)cecogor написа: Здравейте,
интересува ме, съществува ли поне една българска добавка за гледане на филми и сериали преведени на български език или с български субтитри?
За преведени т.е. небългарско кино има официално: HBO GO Bulgaria и FILMBOX LIVE Bulgaria (непубликувана).
VBOX7 и Nova Play са на един собственик и в тях може да се намерят някои заглавия. В Бригада можете да гледате всички епизоди от AXN Player. Във VikiR също има преведени сериали на български език. Неофициално има още десетки нелегални добавки "витаещи" из други форуми и разпространявани само между приятели, инсталиращи се през специални инсталатори (други добавки), за да е по-трудно да се пресече канала на разпространението им. В този форум не разработваме или разпространяваме такива. Ако разполагате с надежден източник на телевизия, може да си спретнете някакъв DVR с интеграция към Kodi. А за допълнение с нещата (които не ги дават по телевизията), може да използвате гореописаните VOD добавки съвсем законно.

П.С: Има и добавка за документални филми наречена "СЕДЕМ", където голяма част от филмите са преведени.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#80
Здравейте отново
От това което намерих и прочетох във форума на филипс разбрах само че трябва да си инсталирам по-стара версия на коди (16.1 jarvis).
След като я инсталирах продължавам да имам същия проблем и в логовете пише същото както преди.
Моля ако някой може да помогне
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,744 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за добавки на Мартин martinstz 1,543 1,899,216 20-01-2024, 21:28
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: