Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за БГ добавки
#31
(25-04-2016, 09:44)tomatomov197 написа: Хранилището работи , телевизията не тръгва

Рестартирай Коди.
Отговори
#32
(25-10-2015, 15:02)kodi_dev написа: Хранилището включва български/други добавки за Коди, така всички ъпдеити се получават автоматично.
Инсталация.

Здравей, пълен лаик съм в тая област, но така или иначе тия дни получих подобно чудо от Китай с Андроид. Нито зная как, нито мога да инсталирам добавки, файлове и каквото е нужно за гледане на български телевизии и съответно филми с български субтитри.  Страхувам се, ако започна да бъзикам техниката, да не се прецака нещо друго. Има инсталиран kodi, другото го описах...
Та въпросът ми е: има ли място в София, където някой да ми инсталира всичко необходимо. Не бъзвъзмездно, разбира се.
Иначе това, което получих е следното:
Q BOX Set Top Box Amlogic S905 64bits 2GB/16GB Android 5.1 TV BOX Gigabit LAN WiFi BT4.0 H.265 KODI Fully Loaded 
Благодаря предварително за съдействието..
С уважение,
Отговори
#33
Здравей,
Няма да се плашиш в живота за всяко нещо има първи път. Започвай смело и не се притеснявай, няма реална опасност да повредиш "китайчето", то винаги може да бъде върнато в първоначалните настройки с които си го получил. Поиграй си и ако не се справиш попитай децата на улицата със сигурност те ще ти свършат работа, това не е китайско писмо и процеса е елементарен.
Ако имаш въпроси питай, ще помагаме.
Отговори
#34
Ivontyy прочети малко тука и ако нещо още не ти е ясно питай!

Добавки KODI
Отговори
#35
(24-04-2016, 14:17)Majide написа: Налице е версия 16.1 на Коди. Ако в момента сте с 16.0 приложете обновлението и проверете дали всичко вече работи нормално Smile

Колега, днес реших да се пробвам пак с 16.1 дали ще ми отваря репо-то нормално.. Е, не  Smile ... Мога да ги обновявам и инсталирам ръчно само. Малко е досадно, не че е нещо страшно
Отговори
#36
Алтернативна инсталация на БГ репото директно през Коди:

1. Изберете Коди > Система > Файлов мениджър
2. Изберете "Добави източник"
3. Въведете източник: https://offshoregit.com/harrygg/bgrepo/
4. В долното поле задайте име по желание например "БГРЕПО"
5. Потвърдете с Ок
6. Изберете Коди > Система > Добавки > Инсталиране от зип файл
7. Изберете "БГРЕПО" или каквото име сте задали в стъпка 4.
8. Изберете repo.bg.plugins.zip и потвърдете за инсталиране.
Отговори
#37
Къде отиде fusiontv? В програмните добавки има само Axel downloader , BG playlist reorder, Bravia control i Bg playlist generator.
Отговори
#38
Променена е от разработчика. Виж темата и за подробности. Временно инсталирайте ръчно от линка по-долу и за да не се ъпдейтне в settings.xml променете версията на нещо от сорта на 9.9.99

https://www.dropbox.com/s/e4nslasml6kipi...n.zip?dl=0
Отговори
#39
Има ли проблем в момента с хранилището тъй като си сложих по нова версия на Коди старата все да ми прави доста проблеми,сега сам с 16.1 но от бг хранилището ми даде да инсталирам само две добавки,останалите се провалят,,от SuperRepo пробвах да инсталирам поотделно добавките не става,само за субтитрите стана но не се обновява добавката и се проваля обновяването, уж се обновява хранилището а добавките там се провалят при инстала, трябват ми само novaplay i btvplus. Проблема в версията на Коди ли е или в хранилището?
Отговори
#40
Здравей Вълк,

Доколкото съм в течение няма проблеми с хранилищата. Странно е и с двете изброени хранилища да имаш проблеми в един и същи момент! Може би при теб има странични фактори влияещи на изтеглянията, като проблемна връзка с хостингите, параноична антивирусна/защ. стена или нещо друго. Докато установиш проблема, опитай през браузър да си изтеглиш добавките и ръчно да ги инсталираш/ъпдейтнеш от ZIP файлове.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,744 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за добавки на Мартин martinstz 1,543 1,899,604 20-01-2024, 21:28
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: