Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPnP Коди и МАГ - 254
#21
Smile Smile Smile Smile  Всеки MAG box има inner portal  Cool , след последният упдейт изглежда по-различно от това на снимката - включен е magic cast има и други промени. Aко при теб magic cast и speed test липсват в инер портала означава, че не си си упдейтнал бокса.

[Изображение: innerportal.png]




.
Отговори
#22
(20-06-2017, 01:18)svetal написа:
(20-06-2017, 00:50)xbmcbg написа: Има апликации в инер портала на бокса и в официалният портал на Инфомир от който си показал снимка.

да но при мен няма go to inner portal Smile

Ще трябва да си промениш настройките за ъпдейт на МАГ-а,странно защо но от ТиВи.bg пренасочват ъпдейтите към собственият си сайт,а там версията на софтуера е бая стара... Wink
Отговори
#23
не е от 27-Feb-2017 е ,като гледам всичко е така както в нета ,просто липсва go to inner portal в настройките,а доколкото прочетох маг 256 не се различава от 254
Отговори
#24
Няма разлика между 250/254/256. Обикновено до инер портала се стига чрез натискане на бутона който прилича на зъбно колело (под синият бутон/F4), но при портала на Митко има промяна този бутон не е активен и в Settings липсва go to inner portal защото той така е решил. Big Grin Big Grin Cool 

Решението на проблема е :

вариант №1

Отивате на Settings - Reload Portal - отговаряте на въпроса с OK - веднага натискате бутона на който има 3 черти и 3 точки => voilà на екрана се появява Select a portal for loading   най-отгоре е embedded portal и след него всичките 6 портала който евентуално сте заредили в бокса. Кликате върху embedded portal след кратко съобщение loading ще ви се появи и inner портала.

За другите два варианта №2 и №3 да се достигне до инер портала предоставям възможността на някой друг да ги опише понеже нямам бокс пред мен в момента  Smile
Отговори
#25
(20-06-2017, 20:24)xbmcbg написа: Няма разлика между 250/254/256. Обикновено до инер портала се стига чрез натискане на бутона който прилича на зъбно колело (под синият бутон/F4), но при портала на Митко има промяна този бутон не е активен и в Settings липсва go to inner portal защото той така е решил. Big Grin Big Grin Cool 

Решението на проблема е :

вариант №1

Отивате на Settings - Reload Portal - отговаряте на въпроса с OK - веднага натискате бутона на който има 3 черти и 3 точки => voilà на екрана се появява Select a portal for loading   най-отгоре е embedded portal и след него всичките 6 портала който евентуално сте заредили в бокса. Кликате върху embedded portal след кратко съобщение loading ще ви се появи и inner портала.

За другите два варианта №2 и №3 да се достигне до инер портала предоставям възможността на някой друг да ги опише понеже нямам бокс пред мен в момента  Smile

благодаря
Отговори
#26
(15-06-2017, 17:07)dignatov написа: Здравей

Пример: Виждам сериала American Gods, влизам в Season 1 и въпреки че на компа имам три серии, не ми се появяват, че да ги пусна.

Може ли някой да помогне как да ги направя видими? Спомням си, че с Xbmc ставаше.

Пробвай през Network file system (NFS) при мен работи на kodi 17.3 съм ,а pc-то съм W10
Преди това си шерни папката с филмите и готово.
Отговори
#27
Ето, че и аз имам същия проблем.Изполвам МАГ 256 и не мога да си открия локалния DLNA сървър.Телевизорът и няколко устройства с Коди го виждат, но МАГ 256 не го вижда.Явно бъркам някъде.Ще съм благодарен, ако някой има решение.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 662 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,293 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,331 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide
  Две различни инсталации на Коди ROBERT 11 5,256 02-11-2022, 15:00
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: