Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Готово, благодаря и на двамата!
Сутринта имах 222 канала, сега са 160. Само при мен ли е така или ....? Не съм барал нищо по настройките.
Замисли се дали не е било бонус от страна на Булсат достъпа ти до повечко канали Smile Сега са ти точно толкова за колкото си плащаш абонамент.
(09-01-2017, 22:26)Alkatrazbg написа: Замисли се дали не е било бонус от страна на Булсат достъпа ти до повечко канали Smile Сега са ти точно толкова за колкото си плащаш абонамент.

Бонус за един ден ли ? От сайта на Булсатком установявам че всъщност ми липсват каналите от IPTV пакета, за който наистина не съм платил.
Здравейте и за много години.
Изтеглих работещата стара версия на добавката, гледам клипа и действам. Зададено ми е да показва скрити папки, но те такова нещо като C:\ няма. Не мога да изпълня това:
Цитат:
Цитат:Основни->Локация->Локален път посочвате файла който се намира примерно в C:\Users\User1\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat\bulsat.m3u
ЕПС настройки->Локация->Локален път посочвате файла който се намира примерно в C:\Users\User1\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat\bulsat.xml.gz
Лога на каналите->Channels Logos form XMLTV->Prefer XMLTV
Дори не знам как съм инсталирал Fusion TV, но явно е там понеже при стартиране на коди ми дава login fail. Когато влезна в "Добавки тип програми" фюжинът липсва. Самата инсталация я правя с флашка. На три пъти преинсталирах kodi и всеки път греда.  Приемникът ми е Ariva 4K Combo андроид 5,1,1
(10-01-2017, 01:27)ogibo написа: Здравейте и за много години.
Изтеглих работещата стара версия на добавката, гледам клипа и действам. Зададено ми е да показва скрити папки, но те такова нещо като C:\ няма. Не мога да изпълня това:
Цитат:
Цитат:Основни->Локация->Локален път посочвате файла който се намира примерно в C:\Users\User1\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat\bulsat.m3u
ЕПС настройки->Локация->Локален път посочвате файла който се намира примерно в C:\Users\User1\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat\bulsat.xml.gz
Лога на каналите->Channels Logos form XMLTV->Prefer XMLTV
Дори не знам как съм инсталирал Fusion TV, но явно е там понеже при стартиране на коди ми дава login fail. Когато влезна в "Добавки тип програми" фюжинът липсва. Самата инсталация я правя с флашка. На три пъти преинсталирах kodi и всеки път греда.  Приемникът ми е Ariva 4K Combo андроид 5,1,1


Бъркаш User или Password.
Бъркаш и Андроид с Уиндоус.
Обнових отново пост # 1 . Много е важно първо да си добавите самото репо защото във него има зависимости за добавката. Ако не го направите ще ви излизат грешки. След успешната инсталация може да спрете репозиторито без проблем.
Но за да съм конкретно в помощ на потребителя със сателитния приемник поставям и тук

Примерни локации на Коди при различните платформи:

Android- Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/
iOS -/private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/userdata/
Linux - ~/.kodi/userdata/
Mac /Users/<your_user_name>/Library/Application Support/Kodi/userdata/
OpenELEC /storage/.kodi/userdata/
Windows Start - type %APPDATA%\kodi\userdata - press <Enter>
raspberry pi 2 с OSMC пътя до файловете е:
/home/osmc/.kodi/userdata/profiles/addon_data/plugin.program.bscfusion/dat
(10-01-2017, 09:08)vesvel написа: Бъркаш User или Password.

Не съм ги бъркал, а е бил закачен друг в момента със същата парола и юзер. 
Благодаря за помощта и на трима ви. Все пак мие трябвало малко насоки за да се справя.
Здравейте,

може ли някой да даде насоки кое точно трябва да се преобразува/промени, за да може каналите да излязат отново в HD качество, разбира се единствено за този, който си е заплатил. Към момента връзката става с USER и PASSWORD за мобилните приложения, затова и качеството е 360p. Идеята ми е, може ли да се поправи приставката и реално сигнала да се генерира по ID (номер на Fusin приемник) и примерно MAC адрес на приемника. Тоест, начина, по който сигнала минава през Fusion Box-a, да бъде преработен и за Коди. Вместо да вписваме USER и PASSWORD, всеки да вписва номер на приемника си и MAC (... или има вероятност да стане конфронтиране на MAC адрес ...?), а може би някакви други данни от личния си приемник?


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,240,570 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 431,723 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,425 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,663 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: