Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Филми на КОДИ
#11
Някои добавки вече имат обновления! Други никога повече няма да се подържат! Вижте как да си оправите тези , които са обновени и/или имат ново хранилище.

Kodi Addons Taken Offline: Repo Online/Offline Status

P.S. М/у другото от вчера www.tvaddons.ag е down , така че някой да не се чуди защо не може да тегли добавки от тяхното хранилище.
Отговори
#12
Лошото е, че дори http://noobsandnerds.com/ е долу :/
Отговори
#13
За любителите на филми! Ето едно работещо репо и една доста добра добавка в него. Работи перфектно и има доста филми в 1080р.

Repo: http://www.dimitrology.com/repo/

ELYSIUM

Отговори
#14
(16-06-2017, 12:51)Hangman написа: За любителите на филми! Ето едно работещо репо и една доста добра добавка в него. Работи перфектно и има доста филми в 1080р.

Repo: http://www.dimitrology.com/repo/

ELYSIUM

Благодаря, бачка без грешка! Видях, че има и Ексодус 3 в неговото репо, но пак ми дава грешка "Не може да се свърже със сървъра" (както с всяка версия на Ексодус която изтеглих)!? Това го показва след като инсталирано репото и се опитвам да инсталирам самия Ексодус! 
Обаче търся адон с който да мога да гледам 3D филми с БГ субтитри/аудио! Има ли такъв адон и от къде може да се изтегли? Благодаря!  Smile
Отговори
#15
Да, има, Кино Арена се казва.
Отговори
#16
(25-06-2017, 23:20)Topper написа: Да, има, Кино Арена се казва.

Без шеги ако обичаш!!! Тук говорим за Kodi, а не за кино!
Ексодус има 3D филми, но не иска да работи на Kodi 17 и не знам защо!?
За това попитах дали има адон за Kodi с който да се гледат! Иронията си я запази за себе си, а и кино Арена е само за софиянци! Ние в провинцията нямаме възможност да отидем там! И ако обичаш придържай се към форума, а именно към всичко свързано с Kodi !!!
Отговори
#17
(25-06-2017, 21:42)bmvtooo написа: ...
Обаче търся адон с който да мога да гледам 3D филми с БГ субтитри/аудио!
Към списъка с екстрите си пропусна пуканките и бирата
Отговори
#18
(26-06-2017, 00:31)bmvtooo написа:
(25-06-2017, 23:20)Topper написа: Да, има, Кино Арена се казва.

Без шеги ако обичаш!!! Тук говорим за Kodi, а не за кино!
Ексодус има 3D филми, но не иска да работи на Kodi 17 и не знам защо!?
За това попитах дали има адон за Kodi с който да се гледат! Иронията си я запази за себе си, а и кино Арена е само за софиянци! Ние в провинцията нямаме възможност да отидем там! И ако обичаш придържай се към форума, а именно към всичко свързано с Kodi !!!

Много неща може да искаш от Коди, но обичайно за да получиш желания резултат трябва и заплащане. И аз съм от провинцията, пък посещавам Арената, не е околосветско пътеществие.
Малко с тона така по-спокойно, както и с препинателните, че ще си помисля, че ми се караш.
Отговори
#19
bmvtooo, много злобно бе човек  Angry даваш 2 негативни рейтинга на Topper в едно изказване за това, че ти казва истината която явно не ти допада. Той не ти е виновен и е редно да отстраниш сам това което си натворил.
Отговори
#20
Това, което е остроумно за някой е дразнещо за друг. Така че, нека всички се придържаме към дискусиите за Коди и не се ядосваме за глупости.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 11 895 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Насичат филми с БГ аудио monro 10 2,529 14-06-2023, 09:36
Последна публикация: Topper
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 663 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,299 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,333 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide

Отваряне на: