Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да настроите дистанционното на Андроид бокс за вашият телевизор
#61
Rii си е мерцедеса в жанра, аз съм и с това бебче:
[Изображение: 61H1LsxCKrL._SL1050_.jpg]
Отговори
#62
Здравейте, има ли начин да се резетне дистанционно от тв бокс? Първият опит за програмиране на бутоните за тв не беше успешен и сега при задържане на power бутона вече не мига постоянно, а само един път. Пробвах с вадене на батериите, но не се получава.

Това е дистанционното ако има значение.
[Изображение: Screenshot-2019-03-05-22-02-58-371-com-a...resshd.jpg]
Отговори
#63
(05-03-2019, 23:59)vGuides написа: Здравейте, има ли начин да се резетне дистанционно от тв бокс? Първият опит за програмиране на бутоните за тв не беше успешен и сега при задържане на power бутона вече не мига постоянно, а само един път. Пробвах с вадене на батериите, но не се получава.

Това е дистанционното ако има значение.

Натисни и задръж едновременно бутоните OK и SET UP за 5 сек.
Ако не става така пробвай с бутона за MENU пак за 5 сек.
Отговори
#64
На кое викаш menu бутон от снимката? С OK + Setup не се получава.
Отговори
#65
(06-03-2019, 20:46)vGuides написа: На кое викаш menu бутон от снимката? С OK + Setup не се получава.


[Изображение: remote.jpg]
Отговори
#66
За съжаление с него не се получи.
Отговори
#67
Сори , но това ми бяха идеите! Явно при твоя бокс е друго.
Отговори
#68
Question 
Здравейте, от мен нов съм във форума от съвсем скоро ползвам Mi Box 4(S) и благодарение на Вас и написаното във тук имам успешно настроен Kodi и научих доста нови и интересни неща които програмата може.
Но въпросът ми е по-скоро с един бутон на дистанционното на Mi Box-a и затова реших да питам в тази тема струва ми се подходяща.

Някой вас успял ли е да настрой пълноценно Live бутона на дистанционното който стартира приложението Live Channels на Google?

Аз опитах следното:
1. инсталирах TVIRL Приложението (което се разпознава от Live Channels като източник)
2. от коди за компютър си настройх bulsatcom добавката както си му е реда с потребител и парола.
3. копирах %appdata%\Kodi\userdata\addon_data\plugin.video.tvbulsatcomv2\bulsat.m3u и този %appdata%\Kodi\userdata\addon_data\plugin.video.tvbulsatcomv2\epg.xml
4. в процеса на настройките на TVIRL ги посочих двата източника плейлиста и epg-то (но никъде не ме попита за име и парола) за моя изненада всичко заработи (незнам откъде си взе името и паролата), но днес вече явно не ги знае и съответно каналите не работят вече. 
Аз ли бъркам някъде в настройките? Възможно ли е да работи с булсатком и как, или пък с друг източник?

Благодаря ви предварително за отделеното време и внимание.
Отговори
#69
Здравей, може би е изтекла сесията и затова не работят каналите. Пробвай да се логнеш в добавката, за да генерира нова плейлиста, и тогава пробвай пак с това приложение.

Иначе аз бих избрал по-различен вариант. С програмната добавка от хранилището на Мартин - Fusion TV Android - там има опции за генерирането на плейлистата. Може да опиташ.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Как да свържа джойстик с андроид бокс ran75 4 795 03-11-2023, 12:10
Последна публикация: Topper
  EON на тв бокс vasilisto 2 3,391 30-12-2022, 23:02
Последна публикация: sovenik
  Закупуване на ТВ бокс ROBERT 8 8,075 14-03-2022, 21:52
Последна публикация: ZZlatev
  Достъп до ТВ Бокс от компютър imanev 27 16,961 19-01-2022, 17:57
Последна публикация: imanev
  Търся препоръка за бокс anex 22 22,340 09-11-2020, 21:27
Последна публикация: gogobravo

Отваряне на: