Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавка за субтитри от subssab/subsunacs
Някой знае ли дали тази или другата добавка за субтитри ще работи на Коди 19?
Отговори
Добър вечер искам да попитам ако инсталирам добавката rar archive support дали ще разархивора субтитрите от замунда защото на някой филми ми дава грешка а през сайта на замунда филма си има субтитри
Отговори
(20-10-2019, 00:21)zaekadj написа: Добър вечер искам да попитам ако инсталирам добавката rar archive support дали ще разархивора субтитрите от замунда защото на някой филми ми дава грешка а през сайта на замунда филма си има субтитри

Субтитрите към филмите нямат нищо общо с източника, от който се гледат филмите! Това, че гледаш от Замунда, няма нищо общо с това, откъде се свалят субтитрите. Инсталирай си модифицираната добавка на ByJohnie - Bulgarian Subs - и в настройките ѝ сложи отметка на Extract.me и няма да имаш проблеми с разархивирането.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
това от тоето репо първото в папка субтитри а а з ползвам последното него да го изтрия ли като ще инсталирам това или не пречи

аз даже не знам дали има проблем със разархивирането изписвама сървър ерор
Отговори
и с тази добавка която казваш за субтитри не става дава грешка сървър ерор явно торента си има проблем
Отговори
(21-10-2019, 15:23)zaekadj написа: и с тази добавка която казваш за субтитри не става дава грешка сървър ерор явно торента си има проблем

Пак ще повторя - торента няма НИЩО общо с добавката за субтитири, освен да се вземе от него името, за да знае добавката какви субтитри да търси. Добавката дава Error, когато не може да намери субтитри. Всъщност на теб грешката при търсене ли я дава или при сваляне? Ако е при сваляне, то значи че не ползваш правилната добавка или нещо не си ѝ направил настройките, както трябва. Дай нещо като скрийншот, за каква ОС става въпрос, за кой филм, че напоследък кристалните топки и бобът не дават добри резултати.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
За проблемите на zaekadj трябва повече от боб и кристална топка. Това е специален случай.

(21-10-2019, 15:23)zaekadj написа: и с тази добавка която казваш за субтитри не става дава грешка сървър ерор явно торента си има проблем
Явно торента си имал проблем. Нали използваш добавка за субтритри, какъв торент има проблем? 
Ти изобщо не заслужаваш някой да ти обърне внимание. Един път не показа шибания LOG файл, за да помогнеш на някой.... да ти помогне на теб.
"Не работи", "има проблем"....
Отговори
ако ми обясните какво е лог файл и как да го покажа няма проблем не разбирам и друг път съм питал за шибания LOG файл ама никой не обясни какво е
Отговори
KODI LOG FILE

/Моля спазвайте етикета за общуване/
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Ползвам BulgarianSubs и от самото начало има голямо забавяне докато получа резултат (понякога чакам около 5 мин). Някой има ли такъв проблем?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 115 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Видео добавка: BTV+ harry_gg 90 90,220 03-02-2024, 11:23
Последна публикация: harry_gg
  Автоматично търсене на субтитри martinstz 13 7,055 17-01-2024, 00:42
Последна публикация: pun4o
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,348 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Добавка за БНТ Bat Vani 6 7,312 01-08-2020, 09:16
Последна публикация: Bat Vani

Отваряне на: