Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
amazon fire tv stick 4k
#1
Здравейте. Искам мнение за въпросния стик. Ще се ползва за гледане на телевизия и филми най вече през коди. Незнам iptv с български канали с някое друго приложение дали могат да се гледат. Този стик 4К доколкото прочетох е последната генерация и е от 2018 год.и няма по нов? Намерих го в Амазон, но няма доставка за България. В ebay има някакви оферти по 10$ които нещо ме съмняват при положение, че цената му е 49,99$. Който го има може ли да сподели от къде е закупен и да даде линк, ако трябва и на лично. Благодаря!
Отговори
#2
Здравей,
ТУК е писано вече за стика. Коди за телевизия не е най-уадичния вариант, но за от време на време става. Липсва му функционалност(като основен източник за телевизия). На кой доставчил/оператор за бг иптв телевизия си се спрял?
На външни приложения - Stbemu, Ott navigator, Perfect Player, GSE iptv, Smart iptv и други може да се гледа много по-удобно телевизия отколкото в коди.
За филми и игри стика е перфектен.

За доставки от Англия и Германия Габко е най-сигурният и евтин вариант. Изпитан е и всичко е точно.
За стика ако те интересува мога да пиша много.
С него ще си определено доволен Wink ... весели празници!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#3
Ползвам услугите на vivacom. Ще прочета за стика от линка който сте ми дали. Виждал съм оферти из olx за около 90 лв. Ако го поръчам отвън сигурно пак ще излезе на тази цена. Имам приятел в САЩ който би могъл да го купи, но незнам колко ще излезе доставката, а най вероятно ще мине митница. Спрял съм се на коди, защото могат да се гледат филми от Neptun, Exudos, Elementum, zamunda и т.н. , но ще разгледам тези външни приложения за телевизия.
Отговори
#4
Коди пак можеш да си го ползваш за филми. А щом си на вивата виж съседната тема за vivacom go. И там има много повече информация за тях. 
Нещата може да ги съчетаваш или поотделно. В твоя случай ще буде всичко в коди - филми и телевизия.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#5
Видях сега, че цената на стика в ибей с местоположение от Китай много е паднала  Big Grin  US $9.99... дали е оригинал няма как да се разбере, докато някой не си поръча и каже ... и версията на стика 2019 я няма в устройствата на Амазон -  FIreTv Stick Device Specifikations ....Може и ментак да си купим, знае ли човек?

Безплатна телевизия може да се гледа през едно приложение на @martinstz, което се тегли от неговот - Репо!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#6
20 лева може да се прежалат. Ако се окаже читаво боксчето - здрава далаверка  Big Grin
[Изображение: animiertes-schilder-smilies-bild-0037.gif]
Отговори
#7
(20-04-2020, 13:56)zdravkos написа: Здравей,
ТУК е писано вече за стика. Коди за телевизия не е най-уадичния вариант, но за от време на време става. Липсва му функционалност(като основен източник за телевизия). На кой доставчил/оператор за бг иптв телевизия си се спрял?
На външни приложения - Stbemu, Ott navigator, Perfect Player, GSE iptv, Smart iptv и други може да се гледа много по-удобно телевизия отколкото в коди.
За филми и игри стика е перфектен.

За доставки от Англия и Германия Габко е най-сигурният и евтин вариант. Изпитан е и всичко е точно.
За стика ако те интересува мога да пиша много.
С него ще си определено доволен Wink ... весели празници!

Здравейте! От скоро имам такъв стик, но не мога да го подкарам. Стартирам , избирам език и после ми излиза съобщение, че не може да се ъпдейтне стика с препоръки да изключа захранването и да опитам отново. Пробвах няколко пъти, но без промяна. Някой ако може би ли ми помогнал как да се справя с това.
Благодаря!
Отговори
#8
(05-09-2023, 11:47)Xri100 написа:
(20-04-2020, 13:56)zdravkos написа: Здравей,
ТУК е писано вече за стика. Коди за телевизия не е най-уадичния вариант, но за от време на време става. Липсва му функционалност(като основен източник за телевизия). На кой доставчил/оператор за бг иптв телевизия си се спрял?
На външни приложения - Stbemu, Ott navigator, Perfect Player, GSE iptv, Smart iptv и други може да се гледа много по-удобно телевизия отколкото в коди.
За филми и игри стика е перфектен.

За доставки от Англия и Германия Габко е най-сигурният и евтин вариант. Изпитан е и всичко е точно.
За стика ако те интересува мога да пиша много.
С него ще си определено доволен Wink ... весели празници!

Здравейте! От скоро имам такъв стик, но не мога да го подкарам. Стартирам , избирам език и после ми излиза съобщение, че не може да се ъпдейтне стика с препоръки да изключа захранването и да опитам отново. Пробвах няколко пъти, но без промяна. Някой ако може би ли ми помогнал как да се справя с това.
Благодаря!

Предполагам, че сте го закупили не от официален магазин, а от OLX или нещо подобно. Когато Ви излиза такова съобщение, в най-общия случай означава, че у-вото е отбелязано като откраднато в базата на Амазон и от там го блокират. Ако сте го закупили с документ, трябва да се свържете със съпорта на Амазон, да им изпратите серийния номер на у-вото и касовата бележка, с която е закупено. Тогава те ще го извадят от черния списък и ще може да тръгне. Ако ли не, опитайте се да се свържете с продавача и да му го върнете, иначе губите едни пари! Амазон у-вата ги купувайте само от официални магазини, за да избегнете варианта да са крадени.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#9
(05-09-2023, 12:14)martinstz написа:
(05-09-2023, 11:47)Xri100 написа:
(20-04-2020, 13:56)zdravkos написа: Здравей,
ТУК е писано вече за стика. Коди за телевизия не е най-уадичния вариант, но за от време на време става. Липсва му функционалност(като основен източник за телевизия). На кой доставчил/оператор за бг иптв телевизия си се спрял?
На външни приложения - Stbemu, Ott navigator, Perfect Player, GSE iptv, Smart iptv и други може да се гледа много по-удобно телевизия отколкото в коди.
За филми и игри стика е перфектен.

За доставки от Англия и Германия Габко е най-сигурният и евтин вариант. Изпитан е и всичко е точно.
За стика ако те интересува мога да пиша много.
С него ще си определено доволен Wink ... весели празници!

Здравейте! От скоро имам такъв стик, но не мога да го подкарам. Стартирам , избирам език и после ми излиза съобщение, че не може да се ъпдейтне стика с препоръки да изключа захранването и да опитам отново. Пробвах няколко пъти, но без промяна. Някой ако може би ли ми помогнал как да се справя с това.
Благодаря!

Предполагам, че сте го закупили не от официален магазин, а от OLX или нещо подобно. Когато Ви излиза такова съобщение, в най-общия случай означава, че у-вото е отбелязано като откраднато в базата на Амазон и от там го блокират. Ако сте го закупили с документ, трябва да се свържете със съпорта на Амазон, да им изпратите серийния номер на у-вото и касовата бележка, с която е закупено. Тогава те ще го извадят от черния списък и ще може да тръгне. Ако ли не, опитайте се да се свържете с продавача и да му го върнете, иначе губите едни пари! Амазон у-вата ги купувайте само от официални магазини, за да избегнете варианта да са крадени.

Благодаря Ви за отговора. Да, купих го по обява. Жалко, изглежда ми добро като устройство. Но благодарение на разяснението Ви, поне няма да си губя повече времето да чета и да се опитвам да го подкарвам. Здраве да е ! Smile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Amazon Fire TV Stick aro 64 77,388 09-01-2023, 14:31
Последна публикация: Тепдор1206
  Fire Stick Djakov_stz1986@abv.bg 1 3,782 07-01-2021, 16:19
Последна публикация: mehanic
  Amazon Fire tv box (2nd gen) mickelangelo 2 3,665 04-04-2020, 11:56
Последна публикация: mickelangelo

Отваряне на: