Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Жива да не бях
#1
Shocked 

  [Изображение: e5ezRqT.png]


Тези Държавни Агенции в България от доброволци на случаен избор ли се обслужват ?
Отговори
#2
"ЖивА да не бях", @xbmcbg - ти жена ли си? Не, че ми е проблем, просто се изненадах. Колкото до публикацията, не смятам, че 30 мин (в прозореца за обедна почивка, когато и самите служители не работят) е кой знае какъв проблем. НАП си има много по-големи недомислици от половин час downtime на телефонните линии.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Такъв беше лафа (забравих как се казваше филма) Big Grin
Никога не съм имал късмета да работя като държавен служител още повече в България и съм изненадан, че това се прави в обедната почивка, че тази обедна почивка е за всички по едно и също време, а не е с плаващ график за да се обслужат хората и в удобно за тях време. При нас това може да се случи само след работният ден или през уикенда. Персонала който ги обслужва и проспа хакването им явно не си дава никакъв зор и никога не ходят изпотени от работа. Европейкса работа, работят от понеделник до петък с едно и също време без да се интересуват, че така нансят щети на своите клиени които трябва да не си вършат работата за бъдат обслужени. Да не говорим, че услугите по електронен път липсват или са под всякаква критика.
Отговори


Отваряне на: