Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI ANNOUNCES LEGAL ACTION TO SMASH PIRACY LINKS
#21
(25-02-2016, 17:48)xbmcbg написа: Не съм в USA, a в Belize за да не плащам за парно Wink

Добре не плащаш парно, но колко ти струва нета? Smile И разбира се, каква е скороста?
LibreELEC on ODROID C2
Отговори
#22
Ако наскоро сте поглеждали анонсите в сайта на Kodi, сега опитват да минат с номера за опасни добавки, които видите ли можели да крадат лични данни и са способни да трият файлове, например инсталациите на конкурентни (също "незаконни") добавки. Аз поне досега не съм срещал подобни. На предложението, да се позволява завбъдеще инсталиране на добавки единствено от официалното хранилище и да не е възможно  по друг начин, дори и локално, засега няма изгледи да тръгнат в тази посока...

В един български сайт за евтини китайски стоки (попадна ми линка към тях отнякъде), гледам, че все още продават андроид боксове с преинсталиран Kodi с нашето и други хранилища + custom skin и обещания за безплатна телевизия, филми, музика, спорт, xxx, дори и гейминг навсякъде където пожелаете ... дори и в пустинята (явно електричеството и интернета вече са с международно безжично покритие, а също така и безплатни) Лично на мен ми харесва да бъде популяризиран Kodi (дори и по такъв начин), но нека търговците да не прекаляват толкова с хвалбите и обещанията, защото ако утре андроид бокса откаже да ми направи кафе, ще взема да го върна на търговеца и да поискам refund Tongue

Относно хората, на които им спират addon-ите за телевизия и др.>
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#23
Играта загрубява: CANADA FEDERAL COURT RESTRAINS SALE OF ‘PIRATE’ BOXES
Отговори
#24
В допълнение:
HBO tells Game of Thrones pirates it's easy to pay for show
Cable companies launch court battle against 'free TV' Android box vendors
U.S. court upholds net neutrality rules for internet access
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,480 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,475 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 845 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: