Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus проблем при зареждане на библиотека
#1
Здравейте,от доста време ползвам Коди и съм доволен! С помощта на публикациите във форума се научих прилично да го ползвам ,за което съм много благодарен! От скоро ми се появи следния проблем с Exodus  и др.  добавки, като напр. Free BG/World Online Tv: При стартиране на добавката няма никакъв проблем. След, като стигна до секция да селектирам филми например по години и избера някоя , започва да зарежда много дълго време от порядъка на 4-5мин и повече, докато се покаже първата страница от дадената година и така с всяка следваща.Същото е когато избера Alfabass.....tv, докато покаже каналите изминава също дълъг период! Моля за помощ!!!!
Отговори
#2
(27-08-2019, 17:11)lidernet написа: Здравейте,от доста време ползвам Коди и съм доволен! С помощта на публикациите във форума се научих прилично да го ползвам ,за което съм много благодарен! От скоро ми се появи следния проблем с Exodus  и др.  добавки, като напр. Free BG/World Online Tv: При стартиране на добавката няма никакъв проблем. След, като стигна до секция да селектирам филми например по години и избера някоя , започва да зарежда много дълго време от порядъка на 4-5мин и повече, докато се покаже първата страница от дадената година и така с всяка следваща.Същото е когато избера Alfabass.....tv, докато покаже каналите изминава също дълъг период! Моля за помощ!!!!


Alfabass се зарежда бавно, защото добавката извършва много процедури, докато извлече и нареди каналите. Другата добавка, предполагам че също поради подобен проблем - за да обходи всички филми, да ги филтрира и да ги подреди, се изисква доста време.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Съгласен съм, но преди около 3 месеца зареждаше доста бързо и за това ме озадачава сегашното поведение на добавките ...!
Отговори
#4
(27-08-2019, 21:50)lidernet написа: Съгласен съм, но преди около 3 месеца зареждаше  доста бързо и за това ме озадачава сегашното поведение на добавките ...!


Alfabass винаги е зареждала бавно, колкото до Exodus, нея не я ползвам от както има Elementum, така че нямам наблюдение върху нея, само знам, че скоро беше спряла да работи, след което пуснаха 2 обновявания и нищо чудно там някъде да е разковничето.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#5
Най-вероятно е така.....! Интересно е ,че и Placenta u Quazar 0се държат по същия начин , а Elementum e OK.....!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,113 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,624 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: