Коди Фен Форум България
Приставка за гледане Булсат - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Приставка за гледане Булсат (/thread-632.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Приставка за гледане Булсат - shantros - 30-08-2018

Златев, разсмя ме  Smile това не е ли работа на скрипта да го търси ? Ти къде си го загубил за да знаеш къде да го търсиш?  Cool


RE: Приставка за гледане Булсат - ZZlatev - 30-08-2018

Ти първо покажи, че наистина го има, пък тогава ще ме мислиш мен. Стига offtopic.

За да няма провокации, както добре помниш, всичко извън темата ще се трие.


RE: Приставка за гледане Булсат - shantros - 31-08-2018

(30-08-2018, 23:50)ZZlatev написа: Ти първо покажи, че наистина го има, пък тогава ще ме мислиш мен. Стига offtopic.

За да няма провокации, както добре помниш, всичко извън темата ще се трие.


  [Изображение: nuSHPmel.png]



RE: Приставка за гледане Булсат - Majide - 31-08-2018

shantros, по-убедително, ще е, да покажеш fusion плейлистата с канали, сред която се вижда въпросният канал. Така, както си го снимал отворен, не е сигурно от кой източник го получаваш.



RE: Приставка за гледане Булсат - rtk - 31-08-2018

(31-08-2018, 08:17)Majide написа:
shantros, по-убедително, ще е, да покажеш fusion плейлистата с канали, сред която се вижда въпросният канал. Така, както си го снимал отворен, не е сигурно от кой източник го получаваш.

Majide , много добре знаеш че генерираната листа на Булсат от Коди е M3U формат.
Със най обикновен текстови редактор мога да вкарам във въпросната плейлиста който си канал искам,стига да знам адреса/сорса.
Ако искаш мога да ти го демонстрирам, мога да вкарам и всичките Sky Sports и какво ли още не, и да пускам скрйншотове да се чудят във форума хората, аджеба те що ги нямат и да се трепат от търсене.
Не го ли разбрахте този човек, че е тук само да провокира и да дразни Smile


RE: Приставка за гледане Булсат - Alkatrazbg - 31-08-2018

shantros след направена проверка при собственик на Fusion box се оказа ,че канала MovieStar не присъства  нито в SD нито в HD качество. Защо се опитваш да заблуждаваш хората с не вярна информация ? Силно ме съмнява да можеш да извадиш листата от бокса като знам  каква заявка се прави към сървъра  Smile  Малко код да  ти покажа , та и аз да те подразня Smile
Код:
function r(e) {
          return "true" != e.data.Logged && app.components.Encrypto.setHeaders(e.xhr),
          app.env.settings.SSBULSATAPI = e.xhr.getResponseHeader("SSBULSATAPI"),
          t = e.xhr.getResponseHeader("CHALLENGE"),
          app.dataStoreComponent.setSettings(),
          e.data
      }
      function n(e) {
          return new Q.Promise(function(t, a) {
              stb.device.getHash(e, t, a)
          }
          )
      }
      return a.prototype.getHeaders = function() {
          var e = {
              SSBULSATAPI: app.env.settings.SSBULSATAPI
          };
          if (app.type === app.enum.devType.stb) {
              if (!app.credentialsManager.uuid)
                  throw new Error("Missing UUID");
              e = {
                  SSBULSATAPI: app.env.settings.SSBULSATAPI || "unknown",
                  STB_SERIAL: app.credentialsManager.uuid
              }
          }
          return app.env.DEVELOPMENT && (e.DEMODEVS = "true"),
          e
      }

Другата част от кода ще ти струва 100$ ако я искаш


Moviestar HD - zdravkos - 31-08-2018

Хора  Huh

заповядайте - 1920x1080p
всеки може да си го въведе в коди, или където си иска...без ограничения  Big Grin


П.С. не е по темата, но последните постове ме наведоха на мисълта, че каналът може да е полезен на някой ...
П.С.2 ще е най-хубаво ако може да продължим без обиди и подобни епитети  Shy  - това е нещо като мое желание...


RE: Приставка за гледане Булсат - Alkatrazbg - 31-08-2018

Здравко въпроса не е да се даде линк канала а да спре да лъже,че има този или онзи канал. Така както си сложил линка ще спомогнеш да спре по бързо. Най лесно е да сложа ей сега 3 листи и за 2 дена да ги спукате от сканиране но не е това идеята.


RE: Приставка за гледане Булсат - rtk - 31-08-2018

zdravkos , сигурен съм че ти, както и много други които се интересуват от IPTV знаят кой сайт е "гробницата" на плейлисти.
Надявам се тук във този форум да не се получи същото .
А що се касае за обидите, аз не виждам никъде такива....поне във тази тема, просто или помагаш и даваш нещо което да е полезно за другите, или си мълчиш......но да подвеждаш и да разпространяваш не истини.....не мисля че е уместно.


RE: Приставка за гледане Булсат - ZZlatev - 31-08-2018

Прекалено много внимание му обърнахте, момчета. Така го захранвате Smile
Снимки от Kodi всеки може да пуска. Ако има топки знае кво трябва да пусне.
Off-topic:
btw, вчера видях, че някой си е загубил котката.... Коди. Интересно име за котка Big Grin