Коди Фен Форум България
Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Общи дискусии, проблеми и решения (https://kodibg.org/forum/forum-6.html)
+--- Тема: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? (/thread-612.html)

Страници: 1 2 3 4 5


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - hideman79 - 06-02-2018

И с 10 различни съм пробвал.


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - Topper - 06-02-2018

Значи това отговаря на въпроса на колегата, газ по мантинелата (и чакаме плъгина Smile )


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - hideman79 - 06-02-2018

Да това е с OS ID Samsung Wink .


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - shantros - 06-02-2018

За да проверим колко време Булсат ще ни изтърпят, преди да се случи очакваното и отново да ни върнат на 360р ли ?


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - hideman79 - 06-02-2018

Аз не прекалявам, даже не ги използвам, имам 3 фюжъна на един абонамент и 4 сат на друг. Това със скриптовете е за спорта и те така.


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - ByJohnie - 06-02-2018

Най добре е да почват да прилагат общите условия от т.16 нагоре, ще има доста които да реват ще ги чувам чак на карпатите


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - Topper - 06-02-2018

И аз съм абонат и плащам целогодишно Фюжън,даже на два профила, но от както направих 3 записа, важни за мен и след 5 дни когато намерих време да ги гледам....бяха изчезнали, защото ги пишели "при тях" и ги изтривали, за да пестят място (ми за к'во ми е тоя бокс тогава) и се заиграх с TVH. Пак си плащам, но си записвам и съхранявам каквото и колкото си поискам.


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - xbmcbg - 07-02-2018

Topper, тази простотия със записите на техният сървър и "къстъм" боксовете беше измислена от Нетера преди много години, те даваха да се запишат 5 часа ако не ми изневерява паметта, но стояха там за неопределено време. Когато привишиш лимита трябваше да избереш какво ще изтриеш за да запишеш нещо ново. Те дори имаха и друга екстра - "в момента се излъчва предаване за което Нетера няма правата да позволи неговото записване".


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - Topper - 08-02-2018

За Нетера не знам, тогава само ми караха трафика, не съм им ползвал телевизята. Обаче звучи повече от логично, включително и за правата. Виж на БСК ако намериш някъде колко записи може да направиш и за колко време се съхраняват - ще е чудо. Не коментирам защо аджеба ги съхраняват при тях, това е извън всякакава логика. Най-вече с къстъм OS-а им, където могат да направят каквото пожелаят.


RE: Булсат Андроид ТВ, 2 ТВ с една парола? - shantros - 08-02-2018

По това време имах удоволствието да работя за Нетера и ще ти кажа защо се правеше, старият им бокс нямаше възможност за използване на външен диск и това беше единствената възможност. Ако си спомняш Ментел също използваше тяхната телевизия.