Коди Фен Форум България
Vivacom TV GO - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Vivacom TV GO (/thread-609.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Vivacom TV GO - Topper - 31-01-2021

QuickHack (може би) - да влезеш от телефона, за да заемеш абонамент #1 и след това от Коди, за да заемеш абонамент #2 ?


RE: Vivacom TV GO - rndm - 31-01-2021

Здравейте!

Нов съм във форума, но започвам веднага с проблемите! Big Grin 

Ползвам Kodi 18.x на Firestick, опитах се да инсталирам TVGO app-a от първата страница на темата, но безуспешно. Опитах сигурно 20 пъти, рестартирах приложението, чистих кеша на Коди, махнах всички юзъри в TV GO, прочетох цялата тема, но не открих отговор как да го оправя. Прикачам скрийншот долу. Надявам се някой да може да ми помогне. Благодаря!

[Изображение: TqETS1d.jpg]


RE: Vivacom TV GO - Majide - 31-01-2021

Инсталирай първо script.module.garepobg от хранилището на kodi1 или ръчно като ZIP файл от ТУК. След това ще можеш да сложиш и TVGO.


RE: Vivacom TV GO - rndm - 01-02-2021

Супер, мерси много! Работи идеално. Smile


RE: Vivacom TV GO - suraround - 08-02-2021

Здравейте,

не знам при вас, но на мен от няколко дни ми изчезнаха адоните.
Със Sony Android TV съм и до скоро всичко си работеше прекрасно.
Днес се опитах да инсталирам отново Addons от zip file и ми дава постоянно тази грешка "The dependency on version could not be satisfied"
Кодито си седи на 18.9, не се е ъпдейтвало скоро, изтрих кеша ... не се оправи и наистина нямам идея какво да правя.
Помощ?


RE: Vivacom TV GO - gogo_mon - 08-02-2021

Здравейте може ли да добавите и ЕPG за Nick JR BG и NickToons BG в EPG то на Vivacom?


RE: Vivacom TV GO - gogo_mon - 09-02-2021

Благодаря за добавябето на EPG то на NickToons BG и NickJR BG Smile Поздрави!


RE: Vivacom TV GO - harry_gg - 09-02-2021

(08-02-2021, 02:59)suraround написа: Здравейте,

не знам при вас, но на мен от няколко дни ми изчезнаха адоните.
Със Sony Android TV съм и до скоро всичко си работеше прекрасно.
Днес се опитах да инсталирам отново Addons от zip file и ми дава постоянно тази грешка "The dependency on version could not be satisfied"
Кодито си седи на 18.9, не се е ъпдейтвало скоро, изтрих кеша ... не се оправи и наистина нямам идея какво да правя.
Помощ?

Трябва да видиш в лога, коя зависимост е счупена и ако може да я инсталираш ръчно. Без лог не може да знаем.


RE: Vivacom TV GO - suraround - 10-02-2021

В лога на Коди не изписваше абсолютно нищо. Днес даже и Кодито не тръгваше.
В крайна сметка преинсталирах приложението, инсталирах наново всичките add-ons и се оправи Smile
Приятна вечер на всички! Smile


RE: Vivacom TV GO - Konstantin K - 10-02-2021

Благодарности на harry_gg за обновлението на добавката
работи прекрасно
благодаря !