Коди Фен Форум България
Vivacom TV GO - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Vivacom TV GO (/thread-609.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Vivacom TV GO - kracode - 30-09-2019

Здравейте ,ползвам amazon fire stick и kodi като съм абонат на виваком и по-нагоре в темата беше казано да се изстрие едно от петте закачени устройства за да може да се логна в tv go.Снимката която беше постната по нагоре добре показва какво да се направи .Аз влязох в сайта на виваком и голямо лутане се лутах да изстрия един потребител ,но така и не я намерих .Пробвах през андроидското приложение ,но там мога само да им променя имената,не мога да трия.Ще ви помоля да ми кажете къде точно да вляза за да го направя ,че ми е много удобно през телевизора с тази приставка да си гледам мачовете,благодаря.


RE: Vivacom TV GO - kokopoptop - 30-09-2019

(30-09-2019, 09:18)kracode написа: Здравейте ,ползвам amazon fire stick  и  kodi като съм абонат на виваком и по-нагоре в темата беше казано да се изстрие едно от петте закачени устройства за да може да се логна в  tv go.Снимката която беше постната по нагоре добре показва какво да се направи .Аз влязох в сайта на виваком и голямо лутане се лутах да изстрия един потребител ,но така и не я намерих .Пробвах през андроидското приложение ,но там мога само да им променя имената,не мога да трия.Ще ви помоля да ми кажете къде точно да вляза за да го направя ,че ми е много удобно през телевизора с тази приставка да си гледам мачовете,благодаря.
 На Android стъпките са следните:
  • ОЩЕ
  • Настройки
  • Устройства – и тук премахвате другите „устройства“ да остане само едно



RE: Vivacom TV GO - kracode - 30-09-2019

Здравей,аз от там пробвах ,но те не се премахват ,а само се преименуват и по този начин се запазват пак като 5 устройства.Дано има други варианти.


RE: Vivacom TV GO - kokopoptop - 30-09-2019

(30-09-2019, 13:52)kracode написа: Здравей,аз от там пробвах ,но те не се премахват ,а само се преименуват и по този начин се запазват пак като 5 устройства.Дано има други варианти.
Пробвай през web базираната версия на https://tvgo.vivacom.bg/EPG/jsp/dist/index.html#/login
Можеш да я отвориш през браузер в Windows.
И след това ->НАСТРОЙКИ ->Управление на устройства ->Изтриване


RE: Vivacom TV GO - kracode - 30-09-2019

Аз рових навсякъде из менютата и до този прозорец така и не стигнах.Благодаря много,сега вече всичко си дойде на мястото .Така вече нормално се гледа на през kodi на tv go,утре има доста мачовеSmile


RE: Vivacom TV GO - stinkata - 11-10-2019

(30-09-2019, 13:52)kracode написа: Здравей,аз от там пробвах ,но те не се премахват ,а само се преименуват и по този начин се запазват пак като 5 устройства.Дано има други варианти.
Премахват се с плъзгане настрани


RE: Vivacom TV GO - zaekadj - 13-10-2019

10-13-2019 при мен добавката се оправи успях да вляза но не  позволява да се гледат миналите предавания при вас има ли го този проблем

10-20-2019 Здравейте имам проблем с добавката от известно време не може да се отварят записите на всички канали на живо си вървят но като искам да гледам някое предаване което е минало вече не позволява с последната версия на коди съм при вас има ли го този проблем или аз нещо не съм настройл както трябва благодаря предварително



Няма нужда да пишеш едно и също нещо няколко пъти. И от първия път те разбрахме. Бъди така търпелив да изчакаш някой да ти отговори.


RE: Vivacom TV GO - баничка - 20-10-2019

Ползвам Vivacom TV GO на Fire TV Stick с Kodi 18.2 и забелязвам, че някои канали забиват стика много лошо, например Bulgaria On Air като го пусна всичко заспива за 2-3 минути и се оправя само като изгася Kodi и го пусна наново. Други канали вървят нормално, а странното е че Bulgaria On Air върви нормално през Free BG TVs. На какво се дължи този феномен?


RE: Vivacom TV GO - zaekadj - 20-10-2019

не е едно и също преди това бях с коди 17.6 сега съм с 18.4 и понеже казват че добавките се правят за нови версии питам дали нещо не съм настройл като хората след ъпдейта


RE: Vivacom TV GO - Петрови - 24-10-2019

При мен също не работи. Не мога да вляза с името и паролата си. Дава ми грешка в журнала и ми дава отново да вкарам парола. На телефона всичко е наред! Версия на коди 18,2.