Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 13-10-2019

(13-10-2019, 21:09)ZZlatev написа: Ако използвате хранилището на Мартин, сигурно знаете, че има HD-Torrents.org в оригиналия Elementum Burst. Не съм го пробвал дали работи добре, но предлагам, че да. Имам 2 покани, ако някой иска да тества. Предпочитам да ги дам на някого, който може да помогне за разработката в Коди.

Със сигурност не работи с AceStream. Има някаква защита явно.

Марто, помня, че нямаше акаунт, за да тестваш за какво става въпрос, така че ти запазвам едната, ако искаш.

С най-голямо удоволствие! Пиши ми на лични. Благодаря ти предварително!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - sapiora - 17-10-2019

Аз имах абонамент в HD-Torrents, но се отказах от тях. Пробвах ги на посочената добавка, но не вършеха работа. Имат някакви ограничения. Това беше преди повече от 3 месеца.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 18-10-2019

(17-10-2019, 23:39)sapiora написа: Аз имах абонамент в HD-Torrents, но се отказах от тях. Пробвах ги на посочената добавка, но не вършеха работа. Имат някакви ограничения. Това беше преди повече от 3 месеца.

Аз ги тествах, но ми вади само по един резултат. Писах на разработчика и чакам отговор.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - radoi - 29-10-2019

Здравейте, странен проблем с попкорн тайм през кодито. Имам 2 тв с андройд Сони, когато пусна единия показва fatching information и до там, на другия нямам проблеми, преинсталирах го същата работа. Версийте са едно и същи на кодитата. Добавката е през на Марто репото. Ще съм благодарен за съвети


RE: Хранилище за добавки на Мартин - ZZlatev - 29-10-2019

Здравей, така може само да гадаем какво не е наред. В интернет пише, че е възможно да има проблем със стартирането на torrent2http.
Най-лесно ще е да пуснеш LOG файл. Инсталирай си Kodi LOG File Uploader от официалното хранилище. Като го стартираш, избери да качиш LOG-a в paste.kodi.tv След това предостави линка, който ще ти излезе на екрана.
Този вариант за Андроид и Андроид ТВ е най-лесен.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - kill-op - 01-11-2019

Здравейте и честит празник!
Имам малък проблем с  замунда, зелка и арена. Торентите с филмите не се обновяват ежедневно. Има категории /примерно х264/ в които едни и същи торенти ми излизат от месец, а нови се качават в сайтовете почти ежедневно. Дали проблема в при настройките на моето коди или си е глобален за приставките?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 01-11-2019

(01-11-2019, 11:10)kill-op написа: Здравейте и честит празник!
Имам малък проблем с  замунда, зелка и арена. Торентите с филмите не се обновяват ежедневно. Има категории /примерно х264/ в които едни и същи торенти ми излизат от месец, а нови се качават в сайтовете почти ежедневно. Дали проблема в при настройките на моето коди или си е глобален за приставките?

Честит празник!
Добавките вадят това, което има на сайта. В самите добавки няма никакви бази данни. Всичко, което виждате, се извлича от съответния сайт. Това, което виждам е, че всичко си е наред. Ето и за Вашия пример:
от сайта:

[Изображение: 1.jpg]

от Коди:
[Изображение: 2.jpg]

Аз поне разлика не виждам.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - kill-op - 01-11-2019

Ето на мен какво ми излиза на H itD Movies в Замунда
[Изображение: 1572604714172150946648143892705.jpg]
Нещо може би в настройките ми куца

[Изображение: 15726053387433019573386033362321.jpg]

[Изображение: 15726054250588519351916773338118.jpg]


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 01-11-2019

(01-11-2019, 14:51)kill-op написа: Ето на мен какво ми излиза на H itD Movies в Замунда

Нещо може би в настройките ми куца

Нормално е. Сложил си отметка да ти вади само филмите с БГ аудио. Махни я и ще се оправи Wink


RE: Хранилище за добавки на Мартин - ZZlatev - 01-11-2019

(01-11-2019, 15:21)martinstz написа: Нормално е. Сложил си отметка да ти вади само филмите с БГ аудио. Махни я и ще се оправи Wink
Това трябва да го сложиш в подписа си Smile