Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 01-04-2019

И сега не става.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - valchog - 03-04-2019

Що не бачка бТВ вече или е само при мен? Доскоро ползвах генератора на freebgtvs за плейлист който си пусках през simple pvr на Коди. Вече каналите ми не работят. Примерно нова и бТВ . Някакви идеи?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 03-04-2019

(03-04-2019, 21:26)valchog написа: Що не бачка бТВ вече или е само при мен? Доскоро ползвах генератора на freebgtvs за плейлист който си пусках през simple pvr на Коди. Вече каналите ми не работят. Примерно нова и бТВ . Някакви идеи?

Не знам какво е freebgtvs, както и нямам представа за какво бТВ питате. Аз плейлисти не поддържам в Коди.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mehanic - 03-04-2019

(03-04-2019, 21:26)valchog написа: Що не бачка бТВ вече или е само при мен? Доскоро ползвах генератора на freebgtvs за плейлист който си пусках през simple pvr на Коди. Вече каналите ми не работят. Примерно нова и бТВ . Някакви идеи?

Има си отделна тема за тази добавка :https://kodibg.org/forum/thread-1.html


RE: Хранилище за добавки на Мартин - slp_pl - 04-04-2019

Здравейте,

Имам следното питане:
Това постоянно обновяване на Елементум ми скъсва нервите, по причина че като се обнови ми се инсталира за всички възможни платформи/уйндоус, линукс, и т.н/ и след това ръчно трябва да вляза в адоните и пакиджа да разархивирам трия архивирам и т.н. На телевизора мястото ми е доста кът и това чудо като се обнови трещи на 99% паметта. Някой знае ли начин за настройка в Елементум, която да обновява само arm ??


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 04-04-2019

(04-04-2019, 10:28)slp_pl написа: Здравейте,

Имам следното питане:
Това постоянно обновяване на Елементум ми скъсва нервите, по причина че като се обнови ми се инсталира за всички възможни платформи/уйндоус, линукс, и т.н/ и след това ръчно трябва да вляза в адоните и пакиджа да разархивирам трия архивирам и т.н. На телевизора мястото ми е доста кът и това чудо като се обнови трещи на 99% паметта. Някой знае ли начин за настройка в Елементум, която да обновява само arm ??

Елементум, който поддържам в хранилището, е общ за всички платформи. В техния сайт има и поотделно, но не виждам смисъл да поддържам толкова версии, след като има всичко събрано в едно.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - slp_pl - 04-04-2019

(04-04-2019, 13:25)martinstz написа:
(04-04-2019, 10:28)slp_pl написа: Здравейте,

Имам следното питане:
Това постоянно обновяване на Елементум ми скъсва нервите, по причина че като се обнови ми се инсталира за всички възможни платформи/уйндоус, линукс, и т.н/ и след това ръчно трябва да вляза в адоните и пакиджа да разархивирам трия архивирам и т.н. На телевизора мястото ми е доста кът и това чудо като се обнови трещи на 99% паметта. Някой знае ли начин за настройка в Елементум, която да обновява само arm ??

Елементум, който поддържам в хранилището, е общ за всички платформи. В техния сайт има и поотделно, но не виждам смисъл да поддържам толкова версии, след като има всичко събрано в едно.

интересното е, че от техния сайт съм свалял само аrm -а инсталирам си го като самостоятелен зип но след това отново ми наслагва всичките тия щуротии и ми излизат по + 650-700  мегабайта при обща памет 3 гб. на ТВ. Както и да е не че е особен проблем но е тегавко с тия гимнастики по триенето ....


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 04-04-2019

(04-04-2019, 15:29)slp_pl написа:
(04-04-2019, 13:25)martinstz написа:
(04-04-2019, 10:28)slp_pl написа: Здравейте,

Имам следното питане:
Това постоянно обновяване на Елементум ми скъсва нервите, по причина че като се обнови ми се инсталира за всички възможни платформи/уйндоус, линукс, и т.н/ и след това ръчно трябва да вляза в адоните и пакиджа да разархивирам трия архивирам и т.н. На телевизора мястото ми е доста кът и това чудо като се обнови трещи на 99% паметта. Някой знае ли начин за настройка в Елементум, която да обновява само arm ??

Елементум, който поддържам в хранилището, е общ за всички платформи. В техния сайт има и поотделно, но не виждам смисъл да поддържам толкова версии, след като има всичко събрано в едно.

интересното е, че от техния сайт съм свалял само аrm -а инсталирам си го като самостоятелен зип но след това отново ми наслагва всичките тия щуротии и ми излизат по + 650-700  мегабайта при обща памет 3 гб. на ТВ. Както и да е не че е особен проблем но е тегавко с тия гимнастики по триенето ....

Нормално е. Както писах - в хранилището поддържам само пълната добавка, поради това, когато кача нова версия и при теб се актуализира, а няма как да свали само за arm, при положение, че в хранилището е всичко в едно. Така че за да ти актуализира добавката трябва да свали всичко и тогава да актуализира според платформата. Ако не искаш така да става има два варианта - махаш репо Мар33 от хранилищата ти и така няма да се актуализира от него или в настройките на добавката да изключиш автоматичното обновяване. Така само когато ти пожелаеш ще се актуализира.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 04-04-2019

При мен не е излязла.

EDIT: Излезе и каналите работят.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - zaekadj - 06-04-2019

папката BG TV Online на работи при мен изписва ми грешка на журнала или нещо подобно при вас същото ли е или аз съм направил нещо