Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - eliostv - 05-01-2019

И при мене е така с Free BG/World Online TV всяка секция се зарежда с минути и накрая нищо не се отваря.Помислих си че кодито се е бъгнало, а то проблема е и при други.За DA Player си го плащам и нямам проблем.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 05-01-2019

А sport+ има ли го някъде в добавките?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 05-01-2019

(05-01-2019, 12:43)lz2jvc написа: В добавката Free BG/World Online TV секция World Channels (World) вече не работи.Мъчи се да зареди нещо въртят се кръгчетата и накрая нищо не отваря,а там бяха ΗΒΟ 1,3  и Cinemax 1,2.По принцип трудно и отваря всичко друго.Голямо мислене му прави.Преди не беше така.Другото това приложение Star7Live един ден работи,един ден дава no signal и сега го дава същото.Ако може някаква алтернатива с пак български програми освен сеирсандъка,че и там може да се изчанчат и да се защитят с Cloudflare и тогава ще я вапсаме.Гледах в интернет,но не видях никъде къде мога да гледам филмовите канали като HBO  и Синемах с бг субтитри.Гледам ги  все с чужди езици или чужди субтитри.Единствената алтернатива остана DA Player,ама и той ми дава през 5 минути да си платя.Ако някой е намерил някакво решение за DA Player да не излиза този надпис да сподели.В фейса един човек даде код, който го слагал като pdf файл в папка Cashe, която се намирала в obb папката на андроид устройството и по този начин се е краквало,но там аз такава папка не видях,а и папката на DA Player не можах да я намеря.Иначе кода който беше го споделил човекът го имам и мога да го дам на всеки който иска,но въпроса е да има накрая някакъв резултат да не излиза през 5 минути това съобщение

World Channels (World), както е споменато по-напред в темата, както и другите секции, без Sports TV, използват външни източници. Скоростта на отварянето им и изобщо дали ще се отворят, зависи само от тях, а не от самата добавка. Конкретно за World Channels (World) съм писал, но пак ще напиша, че ползва източник, до който от време на време спира достъпа за ден-два и след това се оправя, така че ако сега не зарежда нищо, то е защото източникът не работи в момента. Всяка една от секциите е свързана с някакъв сайт, от който извлича информацията, така че скоростта на зареждане зависи само от достъпът Ви до тези сайтове. Колкото до други софтуери за гледане на телевизия, то отворете друга тема и пишете там, каквото Ви интересува. Тази тема е САМО за хранилището.
П.П. Ако искаш да гледаш безпроблемно, трябва да си заплатиш. Има сайтове, които предоставят всякакви телевизии срещу съответно заплащане. Добавките за Коди са повече заигравка на хората, които ги правят, отколкото някакво решение. Аз лично си плащам по $3 на месец за да получавам достъп до стабилни стриймове от цял свят, от които съм си направил собствена листа и си гледам към 300 канала безпроблемно, на всякакви у-ва (по въпроса можете да прочетете тук: https://kodibg.org/forum/thread-856-post-14793.html#pid14793), но въпреки това, засега се заигравам и с Коди и правя по някоя и друга добавка. Това обаче не означава, че няма да ми омръзне да се занимавам и някой хубав ден, някой друг може да се появи, на който му се занимава. До тогава - колкото - толкова Wink


Хранилище за добавки на Мартин - mitkoiphone - 05-01-2019

Ако не е тайна къде и на кого ги даваш тия 3 $?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


RE: Хранилище за добавки на Мартин - eliostv - 05-01-2019

Благодаря ти Марти както винаги напълно си прав , обширен и съдържателен.Това което правиш е доста много.Още веднъж благодаря и дано не ти омръзне да се заиграва и с Коди .


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 05-01-2019

(05-01-2019, 16:32)mitkoiphone написа: Ако не е тайна къде и на кого ги даваш тия 3 $?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Писах ти на лични.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Topper - 06-01-2019

А на мен ми е интересно колко струва пък DA Player, че хабите сигурно повече ток+клавиатура+нерви Big Grin


RE: Хранилище за добавки на Мартин - sapiora - 09-01-2019

@martitinstz, не съм сигурен дали трябва да пиша тук, но знам, че комуникираш със създателя на Elementum. Прави ми впечатление, че когато търся филм през Elementum и съм активирал Zamunda и Zelka не ми излизат резултати с 4К съдържание от тези доставчици, а съм проверил и знам, че търсения от мен филм го има в 4К; за да бъда по-конкретен ще посоча Night School филма.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 09-01-2019

(09-01-2019, 14:00)sapiora написа: @martitinstz, не съм сигурен дали трябва да пиша тук, но знам, че комуникираш със създателя на Elementum. Прави ми впечатление, че когато търся филм през Elementum и съм активирал Zamunda и Zelka не ми излизат резултати с 4К съдържание от тези доставчици, а съм проверил и знам, че търсения от мен филм го има в 4К; за да бъда по-конкретен ще посоча Night School филма.

Здравей!
При мен излиза 4К:

[Изображение: 1.png]

Виж в Elementum BurstBG дали си задал опция да вади резултатите и за 4К:

[Изображение: 2.png]

Друг вариант е, да си позволил малко на брой резултати да ти излизат или понеже има определен timeout на търсенето, да не успява да визуализира всички резултати. Броят резултати от провайдър се определя в Burst добавките:

[Изображение: 3.png]

, а броят на резултатите, които да се визуализират, се определя в настройките на Elementum:

[Изображение: 4.png]

Често се случва, когато използваш няколко провайдъра, резултатът от търсенето по тях да надхвърля зададения брой за визуализиране, поради което голяма част от резултатите няма да ги видиш в списъка.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 09-01-2019

elemental.tv достъпна ли е от България и ако е как да я отворя?