Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 02-01-2019

(02-01-2019, 16:26)zdravkos написа: За много години! Много здраве и щастие през цялата година....

Марто, преди в твоето репо имаше една видео добавка ако не се лъжа - фанат тв? При теб ли беше или не, не си спомням точмо, а сега не я намирам!

Добавката е моя, но понеже добавих източника в новата ми добавка Free BG/World Online TV, я махнах като отделна добавка, защото няма смисъл да поддържам две еднакви неща. Инсталирай новата добавка и там ще я видиш, както и други източници за руски телевизии.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 02-01-2019

Да имате добавки за Русия и Румъния.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mehanic - 02-01-2019

(02-01-2019, 22:17)dimityr52 написа: Да имате добавки за Русия и Румъния.

https://github.com/seppius-xbmc-repo/ru/tree/master/repository.search.db


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 02-01-2019

(02-01-2019, 22:17)dimityr52 написа: Да имате добавки за Русия и Румъния.

Какви по-точно?! За филми, за телевизии?!
Ако е за филми, то Елементум работи с най-популярните руски тракера, а ако е за телевизии, то в добавката Free BG/World Online TV има, може би, почти всички руски телевизии.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 02-01-2019

За телевизии,а тази добавка Free BG/World Online TV къде да я търся.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 02-01-2019

(02-01-2019, 22:57)dimityr52 написа: За телевизии,а тази добавка  Free BG/World Online TV къде да я търся.

В репото, в чиято тема пишеш!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 02-01-2019

Искаше ми се да имам техни добавки.

Ако има и още някои български добавки с наши тв канали никъде не мога да намеря нещо друго освен това,което го има тука.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 02-01-2019

(02-01-2019, 23:05)dimityr52 написа: Искаше ми се да имам техни добавки.

Ако има и още някои български добавки с наши тв канали никъде не мога да намеря нещо друго освен това,което го има тука.

Искам да помоля, в тази тема да се пишат само неща свързани с нея, а не да се разводнява. Щом искаш нещо, отвори тема по въпроса и виж дали някой ще ти помогне. Тази тема е свързана само с репото.
Благодаря предварително!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 05-01-2019

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Seirsanduk - в. 2019.01.05.02 - тъй като пак използват защитата на Cloudflare, направих проверка дали има достъп до източника и ако няма, извежда съобщение.
2. Free BG/World Online TV - в. 2019.01.05.02 - добавена нова секция - SmartTVnews, където има към 300 канала, предимно руски, със SD и HD качество. И тук съм добавил проверка за Cloudflare на Сеирсандък и ако я има защитата, просто не се появява в менюто. Все още нямам решение за заобикаляне на Cloudflare. Ако някой междувременно намери, ще бъда благодарен да ми прати на лични, за да се опитам да го реализирам в добавката, ако ли не, ще чакаме да махнат пак защитата и да се появи!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 05-01-2019

В добавката Free BG/World Online TV секция World Channels (World) вече не работи.Мъчи се да зареди нещо въртят се кръгчетата и накрая нищо не отваря,а там бяха ΗΒΟ 1,3  и Cinemax 1,2.По принцип трудно и отваря всичко друго.Голямо мислене му прави.Преди не беше така.Другото това приложение Star7Live един ден работи,един ден дава no signal и сега го дава същото.Ако може някаква алтернатива с пак български програми освен сеирсандъка,че и там може да се изчанчат и да се защитят с Cloudflare и тогава ще я вапсаме.Гледах в интернет,но не видях никъде къде мога да гледам филмовите канали като HBO  и Синемах с бг субтитри.Гледам ги  все с чужди езици или чужди субтитри.Единствената алтернатива остана DA Player,ама и той ми дава през 5 минути да си платя.Ако някой е намерил някакво решение за DA Player да не излиза този надпис да сподели.В фейса един човек даде код, който го слагал като pdf файл в папка Cashe, която се намирала в obb папката на андроид устройството и по този начин се е краквало,но там аз такава папка не видях,а и папката на DA Player не можах да я намеря.Иначе кода който беше го споделил човекът го имам и мога да го дам на всеки който иска,но въпроса е да има накрая някакъв резултат да не излиза през 5 минути това съобщение