Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 24-12-2018

(24-12-2018, 11:25)ivan0v написа: Здравейте, може ли да ми кажете как да инсталирам добавките за гледане на филми от Замунда и Арена?
При мен не се виждат от хранилището. Задал съм да се виждат и скрити файлове, но при мен ги няма.
Става въпрос за Android Tv Box.

Ако си инсталирал хранилището, като дадеш инсталиране от Хранилище - избираш Mar33 Repository и от там Видео добавки. Там са. Инсталирането на добавки от хранилище няма общо със скритите файлове.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 24-12-2018

Здравей,
На единия торент ми дава няма магнитен диск,а на другия-един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - ivan0v - 24-12-2018

(24-12-2018, 16:47)martinstz написа:
(24-12-2018, 11:25)ivan0v написа: Здравейте, може ли да ми кажете как да инсталирам добавките за гледане на филми от Замунда и Арена?
При мен не се виждат от хранилището. Задал съм да се виждат и скрити файлове, но при мен ги няма.
Става въпрос за Android Tv Box.

Ако си инсталирал хранилището, като дадеш инсталиране от Хранилище - избираш Mar33 Repository и от там Видео добавки. Там са. Инсталирането на добавки от хранилище няма общо със скритите файлове.

Изтрих старото хранилище и го сложих наново, появи се вичко, инсталирах и тръгна. Сърдечно благодаря!


Весели празници.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 24-12-2018

(24-12-2018, 19:00)dimityr52 написа: Здравей,
На единия торент ми дава няма магнитен диск,а на другия-един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени.

Човек! Абсолютно недостатъчна информация даваш и едва ли не, ние сме длъжни да те питаме за подробности за да ти решим ТВОЯ проблем! Щом искаш помощ, ще трябва да се научиш да споделяш достатъчно информация, за да могат хората да ти бъдат полезни, а не да те разпитват. Тук никой на никому не е длъжен! Ти прочете ли, че за да гледаш торентите трябва да имаш инсталиран Елементум? Всичко е описано по темите. За напред те моля да пишеш за проблемите си с дадена добавка в темата за добавката, а не в тази тема. Тя е за репото, а не за работенето/неработенето на различните добавки.
Благодаря ти предварително!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - kistbam - 26-12-2018

Здравейте. Весела Коледа на всички.
Нов съм във форума и искам да бъда извинен ако този въпрос е вече изяснен.
Прочетох 20стр. от темата но не го споменавате, така че реших да питам:

Имам проблем с Elementum. Oще при стартиране на Kodi - "Elementum has crashed....", също така когато стартирам някой филм от Zamunda, ми изписва "Looks like Elementum is still starting up, give it a few seconds....", само че след колкото и да е секунди нищо не става, филм не тръгва.
Инсталирал съм Elementum Burst и BurstBG, след което инсталирах Elementum. Също така съм инсталирал "Trakt" и съм го регистрирал през browser. Мисля че правя всичко правилно.
Иначе Exodus тръгва, субтитрите от SubUnacs тръгват, няма ядове. Но ми се иска да гледам/слушам филмите в 5.1, а в Exodus трудно откривам такива....

Ще съм благодарен за малко помощ... Smile
P.S Марто, супер си. Всичко необходимо за един начинаещ Kodi маниак го има в твоето РЕПО. Добра работа си свършил.

Намерих отговора във Facebook групата :
В настройките на добавката, секция Proxy, забранете "Enable built in http proxy". След това обновете добавката.
Благодаря на Тодор Станоев


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 26-12-2018

(26-12-2018, 14:13)kistbam написа: Здравейте. Весела Коледа на всички.
Нов съм във форума и искам да бъда извинен ако този въпрос е вече изяснен.
Прочетох 20стр. от темата но не го споменавате, така че реших да питам:

Имам проблем с Elementum. Oще при стартиране на Kodi - "Elementum has crashed....", също така когато стартирам някой филм от Zamunda, ми изписва "Looks like Elementum is still starting up, give it a few seconds....", само че след колкото и да е секунди нищо не става, филм не тръгва.
Инсталирал съм Elementum Burst и BurstBG, след което инсталирах Elementum. Също така съм инсталирал "Trakt" и съм го регистрирал през browser. Мисля че правя всичко правилно.
Иначе Exodus тръгва, субтитрите от SubUnacs тръгват, няма ядове. Но ми се иска да гледам/слушам филмите в 5.1, а в Exodus трудно откривам такива....

Ще съм благодарен за малко помощ... Smile
P.S Марто, супер си. Всичко необходимо за един начинаещ Kodi маниак го има в твоето РЕПО. Добра работа си свършил.

Намерих отговора във Facebook групата :
В настройките на добавката, секция Proxy, забранете "Enable built in http proxy". След това обновете добавката.
Благодаря на Тодор Станоев

Радвам се, че си намерил отговора. Има го и няколко страници по-напред в темата: https://kodibg.org/forum/thread-532-post-14580.html#pid14580 Wink
Важното е, че когато човек търси, намира Smile


RE: Хранилище за добавки на Мартин - nza187 - 27-12-2018

Здравейте..Честито Рождество!
От вчера имам проблем,с fusion android..На лаптопа&телефона си върви..коди 17,но на компа win7,дава грешка на фюжъна..
Като се стартира и не зарежда..и изписва проверете журнала..Забелязах,че и автоматично затваря pvr-a
Моля за някакво решение..не ми се иска,да трия и качвам кодито на ново..Ако има някакво,решение за триене на папка в компютъра,моля споделете,как става..
Благодаря
Весели празници


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 27-12-2018

(27-12-2018, 17:18)nza187 написа: Здравейте..Честито Рождество!
От вчера имам проблем,с fusion android..На лаптопа&телефона си върви..коди 17,но на компа win7,дава грешка на фюжъна..
Като се стартира и не зарежда..и изписва проверете журнала..Забелязах,че и автоматично затваря pvr-a
Моля за някакво решение..не ми се иска,да трия и качвам кодито на ново..Ако има някакво,решение за триене на папка в компютъра,моля споделете,как става..
Благодаря
Весели празници

Можеш да пробваш да изтриеш папките на добавката и да я инсталираш наново.
Папките се намират на следните две места:
C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.program.bscfusion
C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion

Ако не се получи, ще трябва да дадеш лог файл евентуално да видим от него, каква е причината за проблема или да преинсталираш Коди и да пробваш начисто.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - nza187 - 27-12-2018

Супер..Оправих се...Много Благодаря..
ВеселиПразници!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 28-12-2018

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.34
2. Elementum.burstBG - в. 2018.12.28.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.34.