Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 20-12-2018

Искам да го инсталирам на андроид на телевизор като включа локален път изчезва път до плейлист добавката не генерира плейлиста


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-12-2018

(20-12-2018, 16:31)dimityr52 написа: Искам да го инсталирам на андроид на телевизор като включа локален път  изчезва път до плейлист добавката не генерира плейлиста

А добавката какво прави?
Дава ли някакви грешки?
Почва ли горе вдясно да се върти едно кръгче и да извлича данните за каналите?
Като дадеш Локален път, отдолу си има друго поле, върху което трябва да щракнеш и от там да отидеш и да избереш вече генерираните файлове от добавката за Fusion. Не знам колко по-подробно да го опиша, от това, което съм направил с картинките.
Много малко информация даваш, а не ми работи топката за гадаене Wink
Ако искаш да ти се помогне, бъди по-подробен - какво правиш, къде, какво зареждаш, дава ли някакви грешки и т.н.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 20-12-2018

Горе в дясно започва да се върти и излизат 210 програми като брой,като дам локален път полето отдолу остава празно като щракна върху него няма никакви генерирани файлове.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mehanic - 20-12-2018

(20-12-2018, 18:41)dimityr52 написа: Горе в дясно започва  да се върти  и излизат 210 програми като  брой,като дам локален път полето отдолу остава празно като щракна върху него няма никакви генерирани файлове.

В Коди , настроил ли си да ти показва скрити папки и файлове?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 20-12-2018

Как става това.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mehanic - 20-12-2018

(20-12-2018, 18:54)dimityr52 написа: Как става това.

Система->Media->Основни->Показвай скритите папки и файлове


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-12-2018

(20-12-2018, 18:41)dimityr52 написа: Горе в дясно започва  да се върти  и излизат 210 програми като  брой,като дам локален път полето отдолу остава празно като щракна върху него няма никакви генерирани файлове.

Естествено, че няма да има. Ти прочете ли указанието? Там пише, според ОС, къде се намират файловете. Като щракнеш на полето, трябва от там да отидеш до съответния път и там ще намериш файловете, а как се показват скритите файлове, също е описано и показано със снимки в указанието.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dimityr52 - 22-12-2018

Здравей,
на моето коди няма "показвай скритите папки и файлове" и не ми излизат bulsat.m3u и bulsat.xml.gz.Udkd.rje id 211 ijrhd of 210 и спира.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - momo - 22-12-2018

Здравей martinstz,
Поздравления за доброто репо. Много съм доволен.

От както се смени версията на Elementum na 68, не мога да зареждам никакви торенти Sad.
Последно я ползвах с v0.0.65 и беше пушка. Днес не мога да заредя нищо.
Дава ми някаква грешка от рода на GetDirectory plugin://plugin.video.elementum - Index out of range.
Пробвах да инсталирам v0.0.69 от Kodi Repo , но и с него е същия проблем.
Има ли начин да revert-a до версия 65?
Аз съм със Android sonny tv.
[Изображение: IMG-20181222-154626.jpg]


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 22-12-2018

(22-12-2018, 17:49)momo написа: Здравей martinstz,
Поздравления за доброто репо. Много съм доволен.

От както се смени версията на Elementum na 68, не мога да зареждам никакви торенти Sad.
Последно я ползвах с v0.0.65 и беше пушка. Днес не мога да заредя нищо.
Дава ми някаква грешка от рода на GetDirectory plugin://plugin.video.elementum - Index out of range.
Пробвах да инсталирам v0.0.69 от Kodi Repo , но и с него е същия проблем.
Има ли начин да revert-a до версия 65?
Аз съм със Android sonny tv.
[Изображение: IMG-20181222-154626.jpg]

Пробва ли в настройките на добавката, секция Proxy, да забраниш "Enable built in http proxy"?
Иначе на лични съм ти пратил линк към 0.0.65. Но трябва да забраниш автоматичния ъпдейт на добавката.

(22-12-2018, 16:28)dimityr52 написа: Здравей,
на моето коди няма "показвай скритите папки и файлове" и не ми излизат bulsat.m3u и bulsat.xml.gz.Udkd.rje id 211 ijrhd of 210 и спира.

Няма официално Коди без тази опция. С какво Коди си? Да не е някаква преработка?!



Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.69

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.33
2. Elementum.burstBG - в. 2018.12.22.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.33.