Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 14-11-2017

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Exodus - в. 4.1.07

Тип програми:
1. Допълнени са някои липсващи лога на канали за добавката за Булсат.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 16-11-2017

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Covenant - в. 1.1.30


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 21-11-2017

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип субтитри:
1. Addic7ed.com - в. 5.0.1C


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 11-12-2017

Добавена нова добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Neptune Rising - в. 1.2.1 - това е новата Exodus / Covenant Fork добавка от Blamo repository с обновен код. Много добра алтернатива на другите добавки. Поддържа Trakt.tv.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Hangman - 11-12-2017

(11-12-2017, 13:15)martinstz написа: Добавена нова добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Neptune Rising - в. 1.2.1 - това е новата Exodus / Covenant Fork добавка от Blamo repository с обновен код. Много добра алтернатива на другите добавки. Поддържа Trakt.tv.
При 16.1 забива при пускането на филм и ме изхвърля от Коди. Явно е за по-новите версии.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - shantros - 11-12-2017

Работи прекрасно на Kodi v18 - Leia.
Благодаря ти Марто.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 19-12-2017

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Neptune Rising - в. 1.2.3


RE: Хранилище за добавки на Мартин - beatfan - 23-12-2017

Предложение - да включиш и Elysium (поддържа вече Trakt акаунт). Доста често изкарва повече HD линкове от останалите.
А относно Neptune Rising, поне при мен не иска да зарежда линкове от Debrid акаунт, въпреки че в настройки е маркирано да ги ползва. В Universal URL Resolver ми е оторизиран акаунта и си го ползвам в останалите добавки като Covenant и Elysium. Но в Neptune Rising не работят. Може би е бъг, който ще оправят, все пак е нова добавка Smile


RE: Хранилище за добавки на Мартин - shantros - 23-12-2017

Tова се дължи на Geo-Restriction rules, вероятно се нуждаеш от качествен VPN.
Понеже нямам много време за пилеене в търсене на качество предпочитам да си платя на Netflix, приятел ми даде достъп и до Аmazon Prime но за тях също трябва VPN защото българският Netflix е с доста слаб избор, а Аmazon Prime изцяло липсва.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 25-12-2017

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Neptune Rising - в. 1.2.4

Добавени добавки:

Тип видео:
1. Elysium - в. 2017.11.25 - добавката работи с Trakt.tv, но не показва прогреса на сериалите, а трябва да се ходи в колекцията и от там да си избереш сериала и да отидеш на епизода, който искаш да гледаш. Това е малко неудобство, особено когато си свикнал да щракаш на Прогрес и да те праща направо на не гледаните епизоди. За филмите си работи отлично. Ако на някой не му се инсталира добавката от първия път, да щракне пак да инсталира. При мен от втория път се инсталира без проблеми! Пробвах и на други у-ва, на тях се инсталира от първия път, но все пак за инфо Wink

(23-12-2017, 14:04)beatfan написа: Предложение - да включиш и Elysium (поддържа вече Trakt акаунт). Доста често изкарва повече HD линкове от останалите.
А относно Neptune Rising, поне при мен не иска да зарежда линкове от Debrid акаунт, въпреки че в настройки е маркирано да ги ползва. В Universal URL Resolver ми е оторизиран акаунта и си го ползвам в останалите добавки като Covenant и Elysium. Но в Neptune Rising не работят. Може би е бъг, който ще оправят, все пак е нова добавка Smile

Здравей!
Качих добавката, за която си писал, но аз, като гледащ сериали човек, не бих я предпочел пред Нептун, защото не ѝ работи менюто Прогрес на сериалите, а това е нещото, което най-много ползвам. Все пак съм я качил, като алтернатива на останалите. Иначе като гледам, вади почти същите стриймове, като Нептун-а. Колкото до Derbit, не го ползвам и поради това не мога да дам мнение. Мисля, че Нептун вади доста стриймове с HD качество, като голяма част от тях работят много добре и много бързо се стартират.
Мисля, че съм успял да събера най-ползваните видео добавки, ако излезе нещо по-ново и добро, ще добавя и него!
Весели празници!