Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 29-11-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.65 - мисля, че проблемът с версии 0.0.63 и 0.0.64 е отстранен. Поне при мен си работи нормално със Замунда и Зелка.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 29-11-2018

Нова добавка към репо Mar33:

1. Sport365 - в.1.0 - добавка, чрез която могат да се гледат спортните стриймове от сайта sport365.live.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 30-11-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Sport365 - в.1.0en - направих я да вади събитията с английско описание, че полския не ми е силен език Wink
П.П. На Коди 17.6, след стриймовете извежда инфо за езика и качеството на стрийма, но на Коди 18 тази информация липсва.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 02-12-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

1. Free BG/World Online TV - в.2018.12.02.01 - добавил съм стриймовете от сайта alfabass-tvfree.do.am. Само БГ телевизии са. 90% от стриймовете работят, като има Диема спорт 1 и 2, както и бТВ-тата с HD качество.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 02-12-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.65b - проблемът с версии 0.0.63 и 0.0.64 е отстранен във версия 0.0.65, но по мое мнение и по мнението на няколко колеги, които ми писаха, не се държи както версия 0.0.62, която, поне засега, си остава най-бързодействащата версия, та поради това я качвам пак под номер 0.0.65b. Ще пиша пак на разработчика, да видим дали не може да направи нещо по въпроса за бързодействието.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 03-12-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.66 - мисля, че с тази версия вече е оправен проблемът с бързодействието на добавката.


Нова добавка към репо Mar33:

Тип контекстни менюта:
1. Elementum Context Helper - в. 0.0.2 - с инсталирането на тази добавка в контекстното меню на Коди ще се появи опция Elementum Play. Така ще можете да стартирате филми чрез Елементум от всяка видео добавка, която ползвате.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 03-12-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

1. Free BG/World Online TV - в.2018.12.03.01 - добавил съм нов раздел - Balkan/World TV (World). Източника няма да го опоменавам, само ще спомена, че съм го измъкнал от един форк на Коди - VaVoo, за който ме информира колегата kras007. Благодаря му!
Разделен е на подкатегории, като има много балкански телевизии - Сърбия, Хърватска, Босна и Херциговина, Албания, има и Канада, и САЩ и т.н. Има категория за Спорт, където има мнооого спортни канали (повечето работят, но хората си поддържат листа и предполагам, че ако не ме хванат, ще работи дълго!), има и XXX Wink Няма български канали!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 04-12-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

1. Free BG/World Online TV - в.2018.12.04.01 - добавил съм нов раздел - World Channels (World). Тук има около 4-5000 канала от целия свят, включително и България (няма Макс Спорт-овете), като каналите постоянно търпят промени - добавят се нови, махат се стари и т.н. Това са каналите от HasBahCa-IPTV. Естествено, не всички работят, но процентът на работещите е доста голям, като засега българските работят всички (около 100 канала са).

Държа да подчертая, че не нося отговорност за каналите, които се предават като цяло в добавката, тъй като те се извличат от разни сайтове, които са със свободен достъп. Ако нещо спре, то значи, че на самия сайт не работи.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mkoev - 06-12-2018

Здравейте колеги,

Вчера ми пристигна китайската машинка и вече гледам ТВ от сеирсандък без проблем. Даже и руските спортни канали си пуснах снощи и гледах испански футболSmile) Всичко ОК.

Марто, благодарско за репо-то, жив и здрав да си. Свалих го и го заредих без проблем.

Имам проблеми обаче с няколко адд-инс.
1. Булсатком фюжън - разбрах, че тази притурка е в режим end of life Smile Все пак искам да кажа, че имам акаунт, логва се ок, но нищо не тръгва. Зарежда каналите (виждам горе в дясно процентите) и като стигне до 100% и спира. Нищо не става след това. Ползвах и Панасоник и Самсунг, но не се получи. Где бъркам Sad

2. Елементум Burst - като цъкна да се зарежда само ми показва иконата му в десния горен ъгъл и нищо не става след това.

3. Съшото става и с БГ Елементум Бърст, но там изкарва грешка. Като погледна лога и виждам, че Питоня е хвърлил 100 ексепшъна, че нямало еди си какъв файл .py. Ама аз на Питон мога да пиша само make Big Grin
Като отида на Elementum (във video add ons) и там под провайдери виждам , елементум бърст и самия Елементум видео ад-он върви. Даже в момента си пускам Модерн Фемили и си върви. Тия 2-та бърста са провайдерите от където се вземат стриймовете ли? Още съм ламер относно тв бокс.

Замундите и 2-те ми работят, евала Big Grin


RE: Хранилище за добавки на Мартин - sapiora - 07-12-2018

Аз използвам само Elementum. Доколкото разбирам Elementum Burst е добавка към Elementum.