Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - tomario - 18-11-2018

може да има натиск от някъде и за това да ги е спрял човека.Иначе добавката си е Робин худ! Най добрата относно диемите и макс спорта


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 19-11-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Exodus - в. 7.0.0


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 21-11-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Exodus - в. 7.0.2


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 22-11-2018

Ама все още не е решен въпросът с Max sport 1,2 и 3.И лекичко Martinstz отбягва като депутат въпроса ми, защо ги няма спортните канали в неговата добавка.Все още чакам адекватен отговор.Все ми е тая че Exodus обновена до 7.0.2.Дай да видим какво става с спортните канали.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mordeath - 22-11-2018

(22-11-2018, 16:38)lz2jvc написа: Ама все още не е решен въпросът с Max sport 1,2 и 3.И лекичко Martinstz отбягва като депутат въпроса ми, защо ги няма спортните канали в неговата добавка.Все още чакам адекватен отговор.Все ми е тая че Exodus обновена до 7.0.2.Дай да видим какво става с спортните канали.



(08-10-2018, 23:53)martinstz написа: Тази добавка не е от това хранилище. Добавката е моя и скоро мисля да спра да я поддържам, защото съм си направил телевизията по по-интелигентен начин и много, много не ми се занимава да поддържам стриймовете. Ще работи, докато спрат всички стриймове в нея да работят. Относно това, защо не се стартира, пробвай в настройките на добавката да махнеш отметката на Seirsanduk и пробвай пак. Може от там да е проблема. Но не разчитай много на добавката. Както писах, бях си я направил за мен и за това не съм пускал тема за нея, но вече спирам да я поддържам.


По хубав отговор от това здраве му кажи


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 22-11-2018

е сподели все пак какво по интелегентно си направил за телевизията.Може и на лични.А иначе всичко което го има се стартирва ама което е дадено.Обаче тези max sport 1 и 2 и другите спортни програми изчезнаха от менюто и няма какво да стартирам там.Иначе което е в менюто си работи.Така че сподели ако може интелегентния начин за гледане на телевизия


RE: Хранилище за добавки на Мартин - zdravkos - 22-11-2018

По-интелигентен начин за гледане на телевизия директно от телевизор с вграден тунер или телевизиор с декодер все още няма!
За Спорт Макс каналите можеш да ползваш модул с карта директо в телевизора или карта с декодер  Exclamation


RE: Хранилище за добавки на Мартин - rtk - 22-11-2018

Aйде моля спрете се с тези необосновани въпроси, и да търсите сметка за нещо което са ви предоставили напълно безплатно ми се струва малко прекалено.
Човека е решил, че няма повече възможност да поддържа добавката и точка.
Той си я е създал, захранвал я е със необходимите стриймове ......но сега е решил вече да не го прави....
Точно този човек, никога никого не е обидил или нагрубил,и единственно заслужава адмирации за всичко което прави.
Най малко пък дължи обяснение за нещо което е предоставил за всеобщо ползване, без да претендира и без да иска нещо.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 23-11-2018

Благодаря за добрите думи!
Сега по същество. Каналите Макс Спорт бяха пуснати от стриймовете, които беше споделил колегата zdravkos, но тези стриймове преди известно време спряха да работят. Аз пуснах на тяхно място други стриймове, стабилни, но разбрах, че в популярна верига магазини за техника си позволяват да инсталират Коди и като бонус - моята добавка, на Андроид телевизорите си, за което респективно да взимат пари, затова реших да спра добавката и да махна добавените канали на Макс Спорт от Сеирсандък. Ако някой ден там или някъде другаде, се появят тези канали, ще се опитам да ги направя на добавка за Коди.
Надявам се с това да се приключи драмата около добавката. Ако някой друг ми предостави стабилни стриймове за каквито си пожелае канали, както преди време един съфорумец направи, ще му направя добавка само за него, за да може спокойно да си гледа през Коди, но няма да направя отново публична добавка, за да не се злоупотребява с нея.
Надявам се да бъда разбран правилно.
Лека вечер!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 23-11-2018

Аз не искам да дава обяснение, как е направил добавката си, а даде martinstz пояснение за по интелигентното гледане нателевизия как става