Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - Topper - 11-11-2018

Я едно мнение по-нагоре прочети.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 11-11-2018

ама това мнение не е вярно защото след като го прочетох и реших да отворя кодито и тогава още не беше се ъпдейтнала добавката спорт на репо Mar33 и стриймовете на Max sport 1,2 HD и Diema sport 1,2 HD работеха.Малко след това след като се ъпдейтна тези програми се скриха.Няма как да ми работят при мен,ако бяха спрени от доста време или вече не се подържали.Просто няма как.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mehanic - 11-11-2018

(11-11-2018, 17:45)lz2jvc написа: ама това мнение не е вярно защото след като го прочетох и реших да отворя кодито и тогава още не беше се ъпдейтнала добавката спорт на репо Mar33 и стриймовете на Max sport 1,2 HD и Diema sport 1,2 HD работеха.Малко след това  след като се ъпдейтна тези програми се скриха.Няма как да ми работят  при мен,ако бяха спрени от доста време или вече не се подържали.Просто няма как.

Всички "добавки" са просто една връзка към Коди,тоест някъде има сървър на който са качени тези стриймове,които можеш да гледаш  и без Коди,когато тези стриймове  "умрат" или сървъра се спре,няма как да гледаш каквото и да било,независимо дали ъпдейтваш добавката или не.Ако обаче имаш абонамент към съответният оператор,който ги излъчва,едва ли ще спрат.За това и тази добавка повече не работи.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - paco112 - 11-11-2018

Мартине би ли обяснил по-точно за буферирането на Андроид бокс да не е локално с Elementum-Замунда,Зелка и.т.н


RE: Хранилище за добавки на Мартин - tomario - 13-11-2018

по някакъв начин съм спрял автоматичното обновяване и добавката при мен все още върви.Гледам и диемите и макс спорт,дори с нд качество.Дано продължи да си работи!Ще си спра ъпдейта и на Seirsanduk да не го спрат и него


RE: Хранилище за добавки на Мартин - tomario - 13-11-2018

на боксчето ми обаче се е ъпдейтнало Sports tv и не работи,а на телевизора работят max sport и diemi и то hd

Не може ли са се върне shutdown към по стара версия

Не може ли са се върне shutdown към по стара версия


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 13-11-2018

(11-11-2018, 23:31)paco112 написа: Мартине би ли обяснил по-точно за буферирането на Андроид бокс да не е локално с Elementum-Замунда,Зелка и.т.н

По подразбиране Elementum буферира в РАМ паметта. Като влезнеш в настройките на добавката, още в General, на Download storage type, би трябвало да е Use memory, а определянето на размера да е на автоматично. Можеш и ръчно да го направиш, ако ти се занимава. Ако избереш там да е Use file, ще трябва по-долу да посочиш път, където да се сваля файла.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - paco112 - 13-11-2018

Супер си
Благодаря


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 13-11-2018

И аз това исках да кажа на mechanic, че ако не се ъпдейтне добавката на mar33 и по специално sport diema sport hd 1,2 и max sport 1,2 hd ще работят,но mechanic искара от 9 кладенеца вода, че това е невъзможно и беше в грешка.Да види за справка коментара на tomario,който потвърждава моите думи.Та въпроса ми е по специално към martinstz, който е правил добавката как да се направи за да се върнат старите настройки или да пусне нов ъпдейт с старите настройки за спорта,за да се гледат тези програми.И този номер че тези видеостриймове вече не се подържат не минава просто в новият ъпдейт са изключени според мен дали нарочно или по невнимание незнам.Стрийнмовете ги има на сървъра както го доказва и tomario където не е ъпдейтнал добавката.Надявам се за адекватен отговор


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 15-11-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.62