Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 09-08-2018

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.4.3
2. Neptune Rising - в. 1.4.9

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.25
2. Elementum.burstBG - в. 2018.08.09.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.25.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 09-08-2018

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.60

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.26
2. Elementum.burstBG - в. 2018.08.09.02 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.26.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 14-08-2018

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.27
2. Elementum.burstBG - в. 2018.08.14.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.27.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - tianos777 - 14-08-2018

Здравейте, днес забелязах, че има някакъв странен проблем с Elementum.burst, когато пусна Elementum , не ми открива никакви торенти и изписва грешка. Странното е, че Elementum.burstBG работи , някой друг забелязал ли е този проблем


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 15-08-2018

(14-08-2018, 18:07)tianos777 написа: Здравейте, днес забелязах, че има някакъв странен проблем с  Elementum.burst, когато пусна Elementum , не ми открива никакви торенти и изписва грешка.  Странното е, че Elementum.burstBG работи , някой друг забелязал ли е този проблем

При мен си работи. Пробвай да я инсталираш наново. Какви провайдъри си пуснал от там? Някакъв лог файл, ако можеш да дадеш?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 16-08-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.61


RE: Хранилище за добавки на Мартин - sapiora - 16-08-2018

Да ви кажа честно и аз намирам затруднения с Elementum след всяка актуализация. Например, вече не ми показва резултати от rarbg. Има и други проблеми. На баща ми на ТВ преинсталирах kodi и всичко се оправи до следващата актуализация и сега съм решил да не го актуализирам. Не смея на моя ТВ да преинсталирам kodi, че едвам направих настройките за 5.1 звук и не ми се иска пак да минавам през това. Дайте съвет как да "върна фабричните настройки" на Elementum или нещо подобно? Не съм сигурен дали нещо ще се оправи ако изтрия и двата Elementum-а и ги инсталирам наново.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 16-08-2018

(16-08-2018, 11:53)sapiora написа: Да ви кажа честно и аз намирам затруднения с Elementum след всяка актуализация. Например, вече не ми показва резултати от rarbg. Има и други проблеми. На баща ми на ТВ преинсталирах kodi и всичко се оправи до следващата актуализация и сега съм решил да не го актуализирам. Не смея на моя ТВ да преинсталирам kodi, че едвам направих настройките за 5.1 звук и не ми се иска пак да минавам през това. Дайте съвет как да "върна фабричните настройки" на Elementum или нещо подобно? Не съм сигурен дали нещо ще се оправи ако изтрия и двата Elementum-а и ги инсталирам наново.

Зареждането на резултати от провайдъри се определя от Burst добавките. За да не вади резултати от някои провайдъри причините могат да са доста, като провайдърът да е променил нещо при него си, много зададени провайдъри, от които да вади резултати и т.н. В самата добавка, в json файла с параметри на повайдърите, не съм забелязал да има нещо пипано. От личен опит мога да споделя, кои провайдъри са напълно достатъчни за да можете спокойно да гледате, каквото ви харесва: YTS (само филми, но се дърпат с висока скорост), GloTorrents, The Pirate Bay (понякога дава Time Out, но пък стриймовете са добри), YourBitTorrent. Това са от тези провайдъри, за които не е необходима регистрация и има всичко (поне което съм търсил) на тях и се дърпат с добра скорост. Отделно Zamunda, Zelka и Energy-Torrent.

П.П. В новата версия на Elementum, в настройки -> Advanced има добавени възможности за зачистване на най-различни видове кеширани данни. Можете да пробвате от там да зачистите нещата и да пробвате, как ще се държат добавките.

П.П.2 Тествах за RARBG. В настройките на Elementum, в Apperance има настройка за брой резултати на страница, която е 9 по подразбиране. Ако имате много провайдъри, които сте задали за търсене, е твърде вероятно да не изкара резултати за всички. Увеличете бройката, примерно на 15, и мисля че ще се появят и тези от RARBG. Поне при мен се появиха!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 17-08-2018

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.28
2. Elementum.burstBG - в. 2018.08.17.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.28.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 17-08-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Seirsanduk - в. 2018.08.17.05 - промених малко кода на добавката така, че ако стриймовете не изискват регистрация, да си тръгват без значение дали сте въвели потребител и парола в настройките на добавката, а ако искат регистрация, да взима съответно името и паролата, които сте въвели в настройките на добавката и да осъществява логването. По този начин се опитвам да избегна постоянното включване и изключване на логването от настройките, когато правят промени в сайта. В настройките на добавката съм сложил опция дали да вади стриймовете за MaxSport 1 и 2, които е споделил колегата zdravkos в темата за МенТел. Така че в момента (докато са активни стриймовете) през тази добавка могат да се гледат и MaxSport 1 и 2. Като спрат да бъдат активни и ако няма други алтернативи, ще ги премахна от добавката Smile

Ако срещнете някакви проблеми, пишете!