Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - monro - 11-06-2018

Здравейте!
Страхотно хранилище, поздравления Мартин!

Аз имам малко "неяснота", от твоето репо инсталирах XvBMC Repository, но като се опитам да вляза в него ми изписва "свързването с хранилището е невъзможно", същия надпис съм срещал при опит за влизане и в други хранилища.. примерно Jesus box. Да нямат някакви рестрикции?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 12-06-2018

(11-06-2018, 18:00)monro написа: Здравейте!
Страхотно хранилище, поздравления Мартин!

Аз имам малко "неяснота", от твоето репо инсталирах XvBMC Repository, но като се опитам да вляза в него ми изписва "свързването с хранилището е невъзможно", същия надпис съм срещал при опит за влизане и в други хранилища.. примерно Jesus box. Да нямат някакви рестрикции?

Реално, това хранилище не ти трябва, даже не знам, дали е активно. То беше необходимо за една от добавките, която бях поместил тук, но понеже спряха да я поддържат и я махнах, но не съм махнал хранилището.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - monro - 12-06-2018

Аз исках да го инсталирам заради Quasar (заради арена), но после видях, че може да плейва и чрез Elementum. По ръководството написано на 1вата страницата на темата..
Може когато обновяваш темата и първото мнение най-долу да пишеш "Актуализирано на:"


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 12-06-2018

Възстановена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Exodus- в. 6.0.0 - оказа се, че все още има ентусиасти, които поддържат добавката и за това я връщам в репото!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 14-06-2018

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.48
2. Genesis Reborn - в. 2018.06.13


RE: Хранилище за добавки на Мартин - sapiora - 14-06-2018

Извинявам се ако тук не е мястото, но има ли вариант да се добави в Elementum опция за търсене по "година", че не виждам такава. Ако има такава опция, моля, да ме насочите как да я открия.

Искам да помоля и ако има възможност да гледаме НБА в Sports Channels?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 14-06-2018

(14-06-2018, 20:13)sapiora написа: Извинявам се ако тук не е мястото, но има ли вариант да се добави в Elementum опция за търсене по "година", че не виждам такава. Ако има такава опция, моля, да ме насочите как да я открия.

Искам да помоля и ако има възможност да гледаме НБА в Sports Channels?

Elementum е чужда добавка, която само споделям през репото, така че там няма какво да направя. Колкото до Sports Channels, в нея се плейват канали, от определен сорс със стриймове и се показват само тези канали, които ги има там. В настройките на добавката, като сложиш отметка на All channels ще ти се заредят всички канали от сорса (не всички вървят). Можеш да прегледаш, дали по някой от тях не дават НБА.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 17-06-2018

Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Neptune Rising - в. 1.4.1
2. Placenta - в. 1.3.3


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Bupyca - 17-06-2018

Здравейте ползвах си коди без проблем докато не минах на андроид 8 .При опит да инсталирам добавката за Булсатком ми дава грешка - Module import fail .При опит да настроя IPTV simle client липсват файловете за MP3 листа и справочника .


Хранилище за добавки на Мартин - mirbg - 17-06-2018

Генерирай ги наново, или ползвай старите.