Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - ZZlatev - 11-04-2018

Обясних ти каква е причината за повече канали.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Topper - 11-04-2018

(11-04-2018, 11:51)beBoss написа: Грешно е прозвучало, съжалявам!
Ползвам VPN, който съм го настроил на Холандия, която няма рестрикции от Булсатком и се гледат всички ТВ. Имам и България в сървърите, просто имаха проблем със сървърите и трябваше да търся алтернативи, та намерих други дестинации, които също работят. (за справка Англия, където съм аз липсват диемите, бтв, нова и може би още други.)

Ако ползваш платен достъп, както би трябвало да е, от 1 април действа разпоредбата на ЕС за дигиталните абонаменти в сюъза. Т.е. може да не ползваш VPN вече, би трябвало да си ползваш услугите навсякъде в съюза.
Ще го пробвам другата седмица всъщност на практика.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - shantros - 11-04-2018

HBOGO.bg не се съобразяват с тази директива на ЕС, тествано от Румъния, Германия и Холандия за тях ще ти прябва VPN


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Topper - 12-04-2018

HBO, Netflix, AXN май MTV са на регионални подразделения. Ако имаш абонамент за ХБО България, можеш да го гледаш навсякъде в ЕС, но това не ти дава възможност да гледаш ХБО Германия, предполагам.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk


RE: Хранилище за добавки на Мартин - shantros - 12-04-2018

Имам HBOGO.bg , но немога да го гледам от Румъния, Германия и Холандия без BG_VPN. 
Имам и HBOGO.ro (Румъния) който работи без VPN навсякъде в ЕС.

Българска работа.

За Netflix ползвам акунт на приятел регистриран в САЩ (Netflix.com) ако съм без USA_VPN ми отваря България, с USA_VPN гледам оригинала. Дреме ми на дядовият за българската реплика която има под 50% от налични филми на оригинала.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Topper - 12-04-2018

За мен е проблем първия случай. Ще се урегулират, има време.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 12-04-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Arenabg - в. 1.0.6a - благодарение на ByJohnie!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 13-04-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.17


RE: Хранилище за добавки на Мартин - sapiora - 13-04-2018

Извинявам се, но може ли някъде в първия пост примерно, да се направи описание стъпка по стъпка как се инсталират тези торент добавки, моля.
- Инсталирах Elementum;
- Активирах remote опциите;
- Сега ми иска да определя Download Path, а аз съм с Android TV. Не знам как да постъпя.
П.С.
- Поставих флашка 8GB, посочих на Elementum къде се намира флашката Download Path и пак ми казва да се уверя, че посочената папка е writeble.
П.С.2
- Download Path: External storage (флашка) -> Android -> obb -> org.xbmc.kodi


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 13-04-2018

(13-04-2018, 11:07)sapiora написа: Извинявам се, но може ли някъде в първия пост примерно, да се направи описание стъпка по стъпка как се инсталират тези торент добавки, моля.
- Инсталирах Elementum;
- Активирах remote опциите;
- Сега ми иска да определя Download Path, а аз съм с Android TV. Не знам как да постъпя.
П.С.
- Поставих флашка 8GB, посочих на Elementum къде се намира флашката Download Path и пак ми казва да се уверя, че посочената папка е writeble.
П.С.2
- Download Path: External storage (флашка) -> Android -> obb -> org.xbmc.kodi

Когато настроиш Елементум да ти кешира в RAM паметта, както препоръчвам, можеш да посочиш всякаква папка от паметта на у-вото. Аз съм посочил папката Downloads. Няма нужда да слагаш карта памет. Изискването за Download Path е задължително, но когато кешира в паметта не се обръща към него, така че само формално се посочва.