Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 07-04-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Seirsanduk - в. 2.2a - направил съм малка козметична промяна за да може добавката да работи с новото логване в сайта seirsanduk. За целта в настройки съм сложил една отметка за loginbg, която е включена по подразбиране. Ако някой не успее да се логне така, да провери в сайта, когато отиде на логване, дали след адреса на сайта пише loginbg или само login, ако пише само login трябва да се изключи отметката. Това е само временно решение. Писал съм на разработчика на отметката zinobg и като пусне официално версия, ще я поместя.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 10-04-2018

Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Seirsanduk - в. 2.3 - тъй като разработчикът на добавката сподели с мен, че няма да поддържа повече добавката, защото вече не можело да се гледа с нея от чужбина, а той живее извън България и няма как да тества работата ѝ тук, след негово съгласие направих някои малки промени в нея, като предходната за избор на завършек на линка за логване, дали е login или loginbg, а сега добавих и отметка дали да се вързва към сайта с данни за логване или не, тъй като от сайта постоянно променят начина на свързване (вчера изискваше име и парола, а днес - не!). За целта в настройките на добавката съм сложил отметка Login. Когато е активна търси линк за логване, а когато не е - не търси. Така няма нужда постоянно да триете и въвеждате потребителско име, а само да сложите/махнете отметката.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - beBoss - 11-04-2018

Хей, един бърз въпрос.

Някой може ли да ми каже, защо понякога имам над 200 канала понякога са 165, на Булсат?

Благодаря Smile


RE: Хранилище за добавки на Мартин - ByJohnie - 11-04-2018

И радиото ли включваш в броят?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - ZZlatev - 11-04-2018

От време на време пускат безплатно канали от фюжън пакета, който иначе се плаща отделно като пакет.
Особени по празниците го правят много често. Точно тогава и намалят цената на пакета.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - beBoss - 11-04-2018

(11-04-2018, 02:28)ByJohnie написа: И радиото ли включваш в броят?

Само ТВ. Забелязах го вчера. бяха 200+ канала на all channels (TV) сега са 165. Не знам кои канали липсват, но определено ту има повече тв канали ту изчезват и не мога да разбера какво се случва.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - ByJohnie - 11-04-2018

Да не го пробваш на различни интернет доставчици?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - beBoss - 11-04-2018

Не. на един и същ си е просто единя ден има повече на другият по-малко.
Ползвам за дестинация Холандия.
Онзи ден когато зареди всичко най-горе в дясно изписа 260 заредени и наистина имаше много телевизии.
Днес горе в дясно пишеше 216, преди няколко дена пък 226.
Иначе ползвам холандия защото някой ТВ, като спорните на диема, бтв, нова са блокирани, но с Холандия, Швеция, няма проблеми.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Topper - 11-04-2018

Това е интересно, къде променяш дестинацията, в настройките на Коди ?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - beBoss - 11-04-2018

Грешно е прозвучало, съжалявам!
Ползвам VPN, който съм го настроил на Холандия, която няма рестрикции от Булсатком и се гледат всички ТВ. Имам и България в сървърите, просто имаха проблем със сървърите и трябваше да търся алтернативи, та намерих други дестинации, които също работят. (за справка Англия, където съм аз липсват диемите, бтв, нова и може би още други.)