Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - ByJohnie - 18-03-2018

Големите корпорации


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 19-03-2018

Обновени добавки в репо Mar33:

Тип видео:
1. Filmi2k - в.1.0.3, благодарение на ByJohnie!
2. Exodus - в.5.0.0

Тип програми:
1. Trakt - в.3.2.0


Хранилище за добавки на Мартин - mirbg - 20-03-2018

(25-02-2018, 19:31)martinstz написа:
(24-02-2018, 10:52)beatfan написа: Някаква идея защо в Elementum спря от известно време да показва thumbnails на тв шоутата и филмите? Показва стандартната картинка на папка, а не на шоуто или филма. В останалите видео добавки си работи зареждането им. На различно място ли се съхраняват, защото знам че се кешират от Коди. Чистих кеш, ъпдейтвах тракт и библиотеката - нищо не помага. В останалите добавки си го зареди и кешира, в Elementum не иска.

Това ли имаш предвид:

[Изображение: 2018_02_25_172819.jpg]

При мен всичко си е наред. На всички филми ми излизат тъмбовете. Провери дали си с последната версия. При мен е 0.0.43f. Другото е да пробваш да зачистиш кеша или да преинсталираш добавката. Нямам идея, каква може да е причината при теб. Smile


Би ли споделил дали имаш активиран Trakt в Еlementhm, защото и при мен изчезват тъмбовете като го активирам...


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-03-2018

(20-03-2018, 17:19)mirbg написа: Би ли споделил дали имаш активиран Trakt в Еlementhm, защото и при мен изчезват тъмбовете като го активирам...

С активиран Trakt съм и нямам проблеми с тъмбовете.
Така са ми настройките за Тракт-а:
[Изображение: 2018_03_20_170130.png]


Хранилище за добавки на Мартин - mirbg - 20-03-2018

Ако активираш "use Trakt information if available" и тъмбнейлите изчезват...


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-03-2018

(20-03-2018, 21:28)mirbg написа: Ако активираш "use Trakt information if available"  и тъмбнейлите изчезват...

Може. Не съм пробвал. Не ми е трябвало Smile


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 21-03-2018

Нова добавка в репо Mar33:

Тип видео:
1. Energy-torrent - v.1.0.0 - приставка за гледане на видео по заявка от energy-torrent.  Поддържа търсене на видеа, гледане на филми, сериали и разглеждане по каталози. Необходимо е да имате регистрация на сайта и да добавите в Настройки на добавката потребителско име и парола. За да гледате е необходимо да имате приставка Elementum, която можете да инсталирате от репото -> Добавки тип видео. Разликата между този ресурс и другите подобни, като Замунда, Зелка и т.н. е, че субтитрите са вкарани в самия торент, което значи, че при стартирането на филма ще Ви се заредят и субтитрите (ако ги има!) и няма да се налага да търсите допълнително субтитри. Благодарение на ByJohnie!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 22-03-2018

Обновена добавка в репо Mar33:

Тип видео:
1. Filmi2k - в.1.0.4, благодарение на ByJohnie!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 24-03-2018

Обновена добавка в репо Mar33:

Тип видео:
1. Energy-torrent - в.1.0.1, благодарение на ByJohnie!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mario.vutov - 25-03-2018

Здравейте нов съм тук , но искам да попитам инсталирах коди на айпад мини и когато тръгна на стартирам булсатком приложението ме изхвърля. Благодаря