Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - mari0 - 17-12-2021

здравей,
аз съм с Libreelec kodi 20.0 alpha1 RPi3 (т.е. python3) защо след като инсталирам добавката на мартин не виждам addons arenabg?
мога ли да инсталирам arenabg от другаде?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - nikolov_88 - 17-12-2021

Здравейте,
Ако вече е обсъждано назад в темите се извинявам предварително за въпроса, но не намерих с търсачката.
Има ли начин да се показват Blu-ray папките на приставките Зелка, Арена, Замунда?

Благодаря и поздрави!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 17-12-2021

(17-12-2021, 18:29)nikolov_88 написа: Здравейте,
Ако вече е обсъждано назад в темите се извинявам предварително за въпроса, но не намерих с търсачката.
Има ли начин да се показват Blu-ray папките на приставките Зелка, Арена, Замунда?

Благодаря и поздрави!

Те могат да се листнат, но не съм убеден, дали могат да се просвирват през Коди. Ако не могат, то няма смисъл да се виждат!

(17-12-2021, 14:17)mari0 написа: здравей,
аз съм с Libreelec kodi 20.0 alpha1 RPi3 (т.е. python3)  защо след като инсталирам добавката на мартин не виждам addons arenabg?
мога ли да инсталирам arenabg от другаде?

Първо, една малка забележка - добавки и addons едно и също нещо. Инсталирате репо, а там има добавки Wink
Второ - има две добавки за Арена. Едната е преправена и работи с Python 3.x, а другата - не, та при Коди 20, би трябвало да се вижда само едната - Arena BG, а Arean Play да не се вижда.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - nikolov_88 - 19-12-2021

Здрасти, Марто!
Просвирва ги кодито. Не съм сигурен само, дали HDR работи, но качеството е супер. Търсачката и Brust-а ги намират, така че май няма много смисъл да се виждат папките, защото то така или иначе не е каталог.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - mari0 - 19-12-2021

не виждам нито една


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 19-12-2021


(19-12-2021, 20:41)mari0 написа: не виждам нито една

Пробвай да я изтеглиш от тук и да я инсталираш: https://dox.abv.bg/download?id=203c974ac3

(19-12-2021, 10:45)nikolov_88 написа: Здрасти, Марто!
Просвирва ги кодито. Не съм сигурен само, дали HDR работи, но качеството е супер. Търсачката и Brust-а ги намират, така че май няма много смисъл да се виждат папките, защото то така или иначе не е каталог.

Качил съм версии за Замунда и Зелка с добавени категории за Blu-ray и концерти.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - registry81 - 26-12-2021

Здравейте, имам проблем с възпроизвеждането на филми от Exodus изписва ми "Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени" Какво трябва да направя за да се опрсви проблема?!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - beatfan - 26-12-2021

А на някой да му крашва сървиса на Elementum постоянно от вчера или само е при мен? Крашва, рестартира няколко пъти и в крайна сметка не успява да зареди. Да не би да е минал някой ъпдейт или някоя от добавките интегрирани в него да прави проблем?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 26-12-2021

(26-12-2021, 17:22)beatfan написа: А на някой да му крашва  сървиса на Elementum постоянно от вчера или само е при мен? Крашва, рестартира няколко пъти и в крайна сметка не успява да зареди. Да не би да е минал някой ъпдейт или някоя от добавките интегрирани в него да прави проблем?

Дай му да се обнови, нищо че е обновен. Понякога така прави Smile

(26-12-2021, 16:58)registry81 написа: Здравейте, имам проблем с възпроизвеждането на филми от Exodus изписва ми "Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени" Какво трябва да направя за да се опрсви проблема?!

Обикновено значи, че не може да се свърже с източника.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - beatfan - 28-12-2021

Нямаше как да се обнови до същата версия, затова деинсталирах Elementum, но ме пита да запази ли настройките и аз се съгласих. След новата инсталация вече е ок и не крашва, а всичко по настройките ми се запази Smile