Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - sovenik - 05-12-2021

Явно повечето имаме този проблем.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Hangman - 05-12-2021

Ами като тръгнат сайтовете, ще тръгнат отново и адоните в коди!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - boyan_kunev - 12-12-2021

Преинсталирах дори и Коди, все още има този проблем ..."грешка в Filmi2k"
Имам настройките на друг тв тъй като съм спрял ъпдейтите,там всичко е наред


RE: Хранилище за добавки на Мартин - sovenik - 12-12-2021

(12-12-2021, 19:32)boyan_kunev написа: Преинсталирах дори и Коди, все още има този проблем ..."грешка в Filmi2k"
Имам настройките на друг тв тъй като съм спрял ъпдейтите,там всичко е наред

При мен нещата се оправиха след преинсталация. Ползвам Коди 19,3 моднатата версия за Андроид10 и последния ъпдеит на репото на Мартин.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - th3_pest - 13-12-2021

Здравейте, търся помощ за добавката elementum. Добавка на Елементум отказва да тръгне....дава грешка. Имам xbox и съм си инсталирал коди 19.3. Инсталирал съм си бг добавките от хранилището на Мартин (Zamunda, zelka, Arenabg) и те си тръгват. А за да гледам филми през тях ми трябва торент тракер. Досега съм ползвал Коди на андроид ТВ бокс и там нямах никакви проблеми с кодито, но на Xbox не се получава.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - rtk - 13-12-2021

(13-12-2021, 21:43)th3_pest написа: Здравейте, търся помощ за добавката elementum. Добавка на Елементум отказва да тръгне....дава грешка. Имам xbox и съм си инсталирал коди 19.3. Инсталирал съм си бг добавките от хранилището на Мартин (Zamunda, zelka, Arenabg) и те си тръгват. А за да гледам филми през тях ми трябва торент тракер. Досега съм ползвал Коди на андроид ТВ бокс и там нямах никакви проблеми с кодито, но на Xbox не се получава.

Аз имам Xbox One X , пробвал съм какво ли не..... Елементум крашва .
По чуждите форуми все още никой не е намерил решение, така, че се примири Wink
Ако искаш да гледаш филми през Коди, трябва да се задоволиш със добавката "Filmi2K"


RE: Хранилище за добавки на Мартин - th3_pest - 14-12-2021

Filmi2k става за някои друг филм, но за сериали няма нищо ново


RE: Хранилище за добавки на Мартин - saint056a - 14-12-2021

Здравейте, вчера пробрах Free BG/World Online TV, но не тръгна нито един бг канал. При вас така ли е? Някой има ли информация?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 14-12-2021

(14-12-2021, 17:22)saint056a написа: Здравейте, вчера пробрах Free BG/World Online TV, но не тръгна нито един бг канал. При вас така ли е? Някой има ли информация?

В шапката на темата е писано по въпроса, точно където е описана добавката, с удебелени букви.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - miros-ps - 16-12-2021

(13-12-2021, 23:13)rtk написа:
(13-12-2021, 21:43)th3_pest написа: Здравейте, търся помощ за добавката elementum. Добавка на Елементум отказва да тръгне....дава грешка. Имам xbox и съм си инсталирал коди 19.3. Инсталирал съм си бг добавките от хранилището на Мартин (Zamunda, zelka, Arenabg) и те си тръгват. А за да гледам филми през тях ми трябва торент тракер. Досега съм ползвал Коди на андроид ТВ бокс и там нямах никакви проблеми с кодито, но на Xbox не се получава.

Аз имам Xbox One X , пробвал съм какво ли не..... Елементум крашва .
По чуждите форуми все още никой не е намерил решение, така, че се примири Wink
Ако искаш да гледаш филми през Коди, трябва да се задоволиш със добавката "Filmi2K"

Аз намерих решение за гледане на филми през Коди преди около 2 години - Веном + Риил Дебрид. Прежалваш 1-2 бири месечно и си в джаза.
Лично аз колкото и пъти да кача Елемнтум и подобните му, Кодито се омазва за нула време.