Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - tomario - 19-08-2020

Здравейте!Опитвам се да инсталирам elementum,но ми дава - инсталирането се провали!Възможно ли е да е от скорошният ъпдейт на коди 18.8?При 18.7 нямаше проблем?!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 19-08-2020

(19-08-2020, 13:42)tomario написа: Здравейте!Опитвам се да инсталирам elementum,но ми дава - инсталирането се провали!Възможно ли е да е от скорошният ъпдейт на коди 18.8?При 18.7 нямаше проблем?!

Не мисля, че е от версията на Коди. Ще трябва повече информация да дадете, като някакъв лог файл примерно, за да може да се добие някаква представа, къде може да е проблема.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - tomario - 19-08-2020

Инсталирам замунда,пускам произволно филм,пита ме че е необходимо да се инсталира приставка елементум,давам да и изписва инсталирането се провали.ОПРАВИ се!ТРЪГНА


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 19-08-2020

(19-08-2020, 19:18)tomario написа: Инсталирам замунда,пускам произволно филм,пита ме че е необходимо да се инсталира приставка елементум,давам да и изписва инсталирането се провали.ОПРАВИ се!ТРЪГНА
Ами инсталирай я ръчно от репото. Аз винаги си я инсталирам от репото, правя ѝ настройките, инсталирам си която Burst добавка ми трябва (ако ми трябва) и тогава пускам добавките, които ползват Елементум, като Замунда, Зелка и т.н.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Vlad0 - 20-08-2020

Извинявам се ако въпроса ми не е за тук, имам инсталиран elementum и elementum burst bg, но немога да подкарам нищо трябва ли да се вкарва регистрация както е в zamunda magent video. Добавката реално тръгва, но не подкарвам филм. На elementum brust bg дава грешка no provider enabled, а на elementum no links were faund.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-08-2020

(20-08-2020, 01:08)Vlad0 написа: Извинявам се ако въпроса ми не е за тук, имам инсталиран elementum и elementum burst bg, но немога да подкарам нищо трябва ли да се вкарва регистрация както е в zamunda magent video. Добавката реално тръгва, но не подкарвам филм. На elementum brust bg дава грешка no provider enabled, а на elementum no links were faund.

В добавката Elementum BurstBG трябва в настройките ѝ да въведете потребител и парола за съответния провайдер (Замунда, Зелка или Енерджи-торрент).


RE: Хранилище за добавки на Мартин - nofun - 23-08-2020

След инсталация на Elementum спряха да ми работят всички други video addons. Crew въобще не тръгва, а останалите(Scrubs, Venom и т.н.) не откриват никакви сорсове. На друго устройство продължават да си работят(където няма инсталиран elementum).
Явно нещо са несъвместими.
Извинявам се ако този въпрос вече е обсъждан, но не намерих никаква информация по темата.
Имате ли идея за някакво решение?
Благодаря.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Topper - 24-08-2020

Някои от зависимостите на адона най-вероятно объркват нещата на другите адони, разгледай зависимостите.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - nofun - 24-08-2020

(24-08-2020, 11:20)Topper написа: Някои от зависимостите на адона най-вероятно объркват нещата на другите адони, разгледай зависимостите.

Мерси, ще падне разглеждане на зависимости. Даже да открия коя е проблемната аз не мога да ги модифицирам. Нещата вървят в посока за забравя за замундите, да преинталирам и да си гледам само от къде съм си свинкнал и където мога лесно да си търся филми по режисьори и артисти.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 24-08-2020

(23-08-2020, 21:31)nofun написа: След инсталация на Elementum спряха да ми работят всички други video addons. Crew въобще не тръгва, а останалите(Scrubs, Venom и т.н.) не откриват никакви сорсове. На друго устройство продължават да си работят(където няма инсталиран elementum).
Явно нещо са несъвместими.
Извинявам се ако този въпрос вече е обсъждан, но не намерих никаква информация по темата.
Имате ли идея за някакво решение?
Благодаря.

Не мисля, че има някаква връзка между добавките. По-вероятно е нещо друго да се е омазало. Пробвайте да преинсталирате Коди, инсталирайте Елементум, след това другите добавки и вижте как ще се държи. До сега не съм имал случай Елементум да счупи друга добавка, тъй като логиката на инсталиране и използване на добавките не би следвало да позволява такова нещо, но знае ли човек?! Smile