Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - cosera - 27-05-2020

(27-05-2020, 10:21)martinstz написа: Качил съм версия. Ако има проблеми, пишете.
Big Grin Бачка. Smile


RE: Хранилище за добавки на Мартин - kras007 - 02-06-2020

Здравейте на всички, благодаря на Мартин че подържа дълго време адона . Имам една молба ако можеш да добавиш в бг каналите epic drama , action +


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 02-06-2020

(02-06-2020, 18:46)kras007 написа: Здравейте  на всички, благодаря на Мартин че подържа дълго време адона .  Имам една молба ако можеш да добавиш в бг каналите epic drama , action +

Многократно съм казвал, но пак ще повторя - стриймовете в добавката Free BG/World Online TV НЕ СА МОИ! Те се взимат от различни източници в интернет и каквото има там, това излиза и в добавката.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Vlad0 - 16-06-2020

Здравейте, някой има ли проблем с World online tv. Работиха перфектно, но днес не тръгва нито един канал. При стартиране на някой канал дава избор между 3 стрийма вероятно и който и да се избере не тръгва.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 17-06-2020

(16-06-2020, 23:49)Vlad0 написа: Здравейте, някой има ли проблем с World online tv. Работиха перфектно, но днес не тръгва нито един канал. При стартиране на някой канал дава избор между 3 стрийма вероятно и който и да се избере не тръгва.

Щом не тръгват, значи не работят при източника. Добавката НЕ ползва собствени стриймове!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - porko - 20-06-2020

Марти да попитам нещо и аз,абе от 2дни нещо се сгомняса кодито значи телевизия или филм да пусна започва чува се говора но картина няма-черен екран!
Аз ли нещо съм натиснал незнам,но не съм пипал настройките.
Благодаря ти предварително!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-06-2020

(20-06-2020, 17:44)porko написа: Марти да попитам нещо и аз,абе от 2дни нещо се сгомняса кодито значи телевизия или филм да пусна започва чува се говора но картина няма-черен екран!
Аз ли нещо съм натиснал незнам,но не съм пипал настройките.
Благодаря ти предварително!

Някъде в настройките на Коди, Плейър - Видео, има разни настройки за hardware acceleration. На различните у-ва са ралични по брой и вид. Поиграй си с тях (спри ги, пусни ги и т.н.) и виж дали няма да се оправи.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - ZZlatev - 20-06-2020

Щом нищо не си пипал, може тази андроид пръчка да е напълнила гащите. Изчисти кеша на Коди и виж дали ще се оправи.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - porko - 20-06-2020

Благодаря и на двама ви!Изключих стереоскопичния режим при спиране на възпроизвеждането и се оправи!
А и разреших и MediaCodec(Surface)


RE: Хранилище за добавки на Мартин - jedays - 26-06-2020

Браво Марто ! 10 х за адд