Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - ZZlatev - 24-03-2020

(24-03-2020, 15:56)xbmcbg написа: ...ако изобщо някой се опитва да го потърси ....
Именно това е най-големия проблем. Купиха си "настроено Коди с безплатна телевизия" и си помислиха, че тук е фейсбук.

Честно казано, аз не виждам нещо лошо, ако въпросите са правилно зададени, придружени с log файл, и ако Марто няма нищо против, да се обсъждат тук.

Обаче "не ми работи добавката за безплатна телевизия" е толкова нагло и тъпо, че е нормално да му писне на човек. При наличието на вече готови теми с подобни проблеми е нагло да се пише тук. Това не е булсатската тема и как да гледате 5 човека от на една баба акаунта.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Hangman - 24-03-2020

Exclamation Ако Марто няма нищо против, аз от днес при първа възможност започвам да местя всяко питане към определената тема! Ако искат и другите модератори могат да помагат! Т.Е. вече преместих едно питане за Filmi2k.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - parno - 24-03-2020

щом пиша тук значи добавката е от репото на martin и не работи - момчето отговори съвсем цивилизовано за което благодаря
вас не съм ви натискал да звъните май?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Hangman - 24-03-2020

(24-03-2020, 22:19)parno написа: щом пиша тук значи добавката е от репото на martin и не работи - момчето отговори съвсем цивилизовано за което благодаря
вас не съм ви натискал да звъните май?
Моля прочети правилата, преди да се натискаме!!! И не така с рогата напред!

И да пишеш в определената тема на добавката, Мартин ще види, а той знае кои подържа в неговото репо!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - xbmcbg - 24-03-2020

(24-03-2020, 22:19)parno написа: щом пиша тук значи добавката е от репото на martin и не работи - момчето отговори съвсем цивилизовано за което благодаря
вас не съм ви натискал да звъните май?

Не е необходимо да демонстрираш неграмотност която е комбинирана с балканска простащина. Няма да ни изплашиш. Аз съм по-нагъл и брутален дори и от теб. Просто се опитваме да въведем някакъв ред за да можете всички да гледате безплатна телевизия.
Не злоупотребявайте с добрина и отзивчивостта на Марто за да не ви отсвири и да хартисате без телевизия.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - parno - 24-03-2020

прочети си първото мнение и виж простащината в него - не спами повече моля


RE: Хранилище за добавки на Мартин - xbmcbg - 24-03-2020

(24-03-2020, 23:00)parno написа: прочети си първото мнение и виж простащината в него - не спами повече моля

За такива като теб трябва да се падне на вашето ниво за разберете и пак не разбирате.
Тук пишете само ако има ПРОБЛЕМИ с РЕПОТО, всяка добавка си има своя тема. Така всеки може да си намери отговора за проблема с нея. Сред 114 страници тема не е възможно да се намери отговора и за хора като теб без елементарна компютърна грамотност трябва да се пише нов отговор. Уважавайте времето на този който ви подсигурява нещо безплатно.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 25-03-2020

(24-03-2020, 22:12)Hangman написа: Exclamation Ако Марто няма нищо против, аз от днес при първа възможност започвам да местя всяко питане към определената тема! Ако искат и другите модератори могат да помагат! Т.Е. вече преместих едно питане за Filmi2k.

Нямам нищо против, даже ще съм благодарен! И аз постоянно в отговорите им пиша, че има теми за добавките, а ако няма, да се направи нова и там да се пише. Даже аз спрях в тази тема да пиша мнения, касаещи обновяването на добавките в репото, а само в шапката слагам версии и дати, кога са обновени, за да не се разводнява темата. Много по-добре и подредено е да се пише за всяка добавка в нейна си тема. Така е много по-лесно на следващия, който има проблем, вече описан преди това, да намери отговор, отколкото тук по няколко пъти да се пише едно и също нещо.
Благодаря предварително на модераторите!
Лек и спорен ден на всички и нека сме по-спокойни в тези неприятни времена, които настъпиха!


Free BG/World Online TV - georgi88 - 26-03-2020

Здравейте добаката Free BG/World Online TV , не ми отваря XXX телевизиите, какъв може да е проблема


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 26-03-2020

(26-03-2020, 14:30)georgi88 написа: Здравейте добаката Free BG/World Online TV , не ми отваря XXX телевизиите, какъв може да е проблема

Т'ва па, в коя секция е?! Щом нещо не работи в добавката, значи източникът не работи. В тази добавка собствени стриймове няма, както е подчертавано няколкократно. Ако нещо не работи, значи има проблем с източника, откъдето се черпят данните.
П.П. Ако е за секция World channels, там са преминали на приложение. Мисля, че успях да им хвана новите плейлисти и съм качил обновяване на добавката. Сега секцията е разделена на категории и е по-прегледно Wink