Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - porko - 21-03-2020

Ами точно тук май трябва ама както и да е!Аман от полицай.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 21-03-2020

(21-03-2020, 21:35)porko написа: Ами точно тук май трябва ама както и да е!Аман от полицай.

Ами, не, не е тук! Вие задавате въпрос за някакви добавки, а не за репото. Има теми за добавките, а ако няма, направете такава в съответната секция (Компоненти за Коди).


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dakeloff74 - 22-03-2020

Здравейте!
Първо искам да се извиня, ако въпросът ми е неподходящ и разводнява темата, но искам да получа отговор от извора.
Искам да попитам без да обиждам никого, доколко е вярна информацията в първите постове, относно добавките, които използват торенти?
Намирам се в Германия, преди няколко дни използвах Exodus, filmi

Оказа се, че съм бил многословен и не е стигнало място в предния отговор. Та може ли да актуализирате, господин Марто информацията, ако има нещо ново относно това, кои добавки от хранилището са непрепоръчителни в Германия?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 22-03-2020

(22-03-2020, 17:18)dakeloff74 написа: Здравейте!
Първо искам да се извиня, ако въпросът ми е неподходящ и разводнява темата, но искам да получа отговор от извора.
Искам да попитам без да обиждам никого, доколко е вярна информацията в първите постове, относно добавките, които използват торенти?
Намирам се в Германия, преди няколко дни използвах Exodus, filmi

Оказа се, че съм бил многословен и не е стигнало място в предния отговор. Та може ли да актуализирате, господин Марто информацията, ако има нещо ново относно това, кои добавки от хранилището са непрепоръчителни в Германия?

Здравейте! Аз лично живея в България и не съм напълно запознат с чуждото законодателство. От хора във форума разбрах за мерките, които се предприемат в Западна Европа, относно гледането на торенти. До колкото знам, само при тях е основния проблем, но не съм на 100% сигурен. За това и съм написал, всеки да си проучи сам, според местонахождението си, за да не остане изненадан.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dakeloff74 - 22-03-2020

Разбирам Ви, просто исках да уточните дали само отбелязаните в първия пост тук в жълто, че използват торенти добавки или има и други. Ако знаете разбира се.


RE: Exodus, film - zdravkos - 22-03-2020

90 % от добавките за Коди в Германия са "Grauzone". А  тези за торент филми и телевизия - P2P - 100 %

Ето ТУК можеш да прочетеш малко за коди и добавките в него. Рискът е голям и не си заслужава цената!
Прецени сам за себе си дали да ги ползваш или не. При всички случаи само с  Virtual Private Network 


RE: Хранилище за добавки на Мартин - xbmcbg - 22-03-2020

Не само коди, а всяко влизане в Интернет без VPN си е руска рулетка. Не е по-различно от това да бъдеш обслужен от жрица на любовта без да използваш презерватив.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - dakeloff74 - 23-03-2020

Използвам добавките БТВ плюс и нова плей, защото са ми удобни и гледам изпуснати предавания без реклами, което за мен е удобно. Принципно ползвам коди за видео добавки. Гледам 7/8, първа програма и слушам различни радиостанции. Общо взето това е. Сега имам повече време с това седене и лежане в къщи и затова питам първо, кои добавки за филми е безопасно да ползвам. Както казах ползвах екзодус и филми 2к, но не намерих субтитри и не съм ги ползвал повече.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 23-03-2020

(23-03-2020, 03:49)dakeloff74 написа: Използвам добавките БТВ плюс и нова плей, защото са ми удобни и гледам изпуснати предавания без реклами, което за мен е удобно. Принципно ползвам коди за видео добавки. Гледам 7/8, първа програма и слушам различни радиостанции. Общо взето това е. Сега имам повече време с това седене и лежане в къщи и затова питам първо, кои добавки за филми е безопасно да ползвам. Както казах ползвах екзодус и филми 2к, но не намерих субтитри и не съм ги ползвал повече.

Филми2к е с вградени субтитри.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - xbmcbg - 24-03-2020

Тази тема е тотално "оакана" въпреки, че бяхте помолени да си поствате проблемите в съответните теми за различните добавки продължавате да "акате" тук.
Така правите много трудно намирането на отговор за вашият проблем. Тук трябва да се пита само за проблеми с РЕПОТО на МАРТО, а не за отделни добавки, те си имат други теми.

Отговора на многократният въпрос за тази добавка е даван многократно от Марто, но поради огромният безпорядък е трудно да се открие, ако изобщо някой се опитва да го потърси ....

(19-03-2020, 23:58)martinstz написа: Добавката работи само от едното хранилище. В другото е много стара версия, която не работи от поне година. Тази, която е в хранилище Mar33, работи. Може някой филм да не тръгва, но тези, които съм проверил, вървят.

Не съм пробвал понеже тази добавка за мен не представлява интерес, но щом той казва значи е така.