Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - acho73 - 20-03-2020

Така е, от Bg не иска даже да я актуализира, за съжаление при мене нещо спря, вчера на един приятел активирахме Kodi на Сони андроид и не вървеше, пробвах и при мен същото, затова го зададох като въпрос.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-03-2020

(20-03-2020, 01:04)acho73 написа: Така е, от Bg не иска даже да я актуализира, за съжаление при мене нещо спря, вчера на един приятел активирахме Kodi на Сони андроид и не вървеше, пробвах и при мен същото, затова го зададох като въпрос.

Без лог файл трудно някой ще Ви помогне. При мен на 6 у-ва работи без проблеми. Снощи и на комшията я инсталирах, да си гледал "Имало едно време в Америка" Big Grin


RE: Хранилище за добавки на Мартин - acho73 - 20-03-2020

Здравейте, ако със снимката може да се помогне, ще съм благодарен.
[Изображение: IMG-20200320-134259.jpg]


RE: Хранилище за добавки на Мартин - xbmcbg - 20-03-2020

(20-03-2020, 15:47)acho73 написа: Здравейте, ако със снимката може да се помогне, ще съм благодарен.
[Изображение: IMG-20200320-134259.jpg]

Това вероятно става да го занесеш на кварталната врачка. За помощ трябва да изпълниш написаното в линка който Здравкос ти е показал.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - acho73 - 20-03-2020

Ок, извинявам се за тъпотиите.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 20-03-2020

(20-03-2020, 15:47)acho73 написа: Здравейте, ако със снимката може да се помогне, ще съм благодарен.
[Изображение: IMG-20200320-134259.jpg]

Пробвай да затриеш цялото Коди и да го инсталираш наново. Дава ти грешка, че не може да достъпи папката, където е инсталирана добавката и поради това не може да я стартира. Може да пробваш и просто да изтриеш папката за добавката и да я инсталираш наново. Виж и на у-вото дали си позволил да ползва несертифицирани приложения, както и на Коди дали си му позволил да използва такива.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - acho73 - 20-03-2020

Благодаря за отговора, позволил съм несертифицирани приложения, лошото че ползвам 4 устройства, Сони андроид, ТВ Box, телефон и лаптоп, и при всички е едно и също, всичко друго работи включително и Арена, единствено виждам че Сайрсандък нещо е спрял.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - acho73 - 21-03-2020

След доста проби се оказа че в мобилна мрежа и домашна мрежа с VPN Filmi2k работи, домашната мрежа ми е на А1


RE: Хранилище за добавки на Мартин - porko - 21-03-2020

Здравейте момчета!Винаги сте били много отзивчиви и за това отново се обръщам за помощ към вас.
Обнових Kodi до 18.6 рестарих го и проблем с elementum и exodus пускам даден филм зарежда го докрай но филм не тръгва къде може да е проблема,аз не съм на ти с настройки и прочие може и да съм пипнал нещо по погрешка та ако може помагайте.Благодаря ви предварително!


RE: Хранилище за добавки на Мартин - Hangman - 21-03-2020

За сетен път ще помоля потребителите на форума да се съобразяват къде публикуват въпросите си!

За всяка добавка си има определена тема!

Тази тема тук е само за репото на Мартин! Темата започна да се разводнява много!

Много моля публикувайте въпросите си в определените теми!