Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - van78 - 12-02-2020

Здравейте, добавката filmi2k при мен тръгва,филмите се изписват в папките по жанрове но когато искаш да пуснеш филм папката с филма е празна


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 13-02-2020

(12-02-2020, 17:57)van78 написа: Здравейте, добавката filmi2k при мен тръгва,филмите се изписват в папките по жанрове но когато искаш да пуснеш филм папката с филма е празна
Има промени в кода на източника. Някой ден, ако ми остане време и успея да го преборя, ще има обновяване на добавката. Дотогава могат да се гледат по-старите филми, които са качвани по стария начин.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - van78 - 13-02-2020

Мерси за отговора.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 15-02-2020

(13-02-2020, 17:03)van78 написа: Мерси за отговора.

Пооправил съм я малко добавката. Предполагам, че не всичко ще върви, но поне новите неща, мисля че работят.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 17-02-2020

Всичко върви с  filmi2k, но субтитрите на всички филми  ми ги дава с по голям размер от останалите добавки за филми като exodus,tempest или yoda. Видях че няма никакви настройки на добавката, та питанката ми е дали може да се направи нещо,примерно да може да се  променя размера на субтитрите. И още една питанка дали може да се постави на всеки филм преди да го пуснеш да ти дава инфо колко е дълъг като времетраене,като веднага давам за това пример с Exodus,Tempest и др.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 18-02-2020

(17-02-2020, 13:10)lz2jvc написа: Всичко върви с  filmi2k, но субтитрите на всички филми  ми ги дава с по голям размер от останалите добавки за филми като exodus,tempest или yoda. Видях че няма никакви настройки на добавката, та питанката ми е дали може да се направи нещо,примерно да може да се  променя размера на субтитрите. И още една питанка дали може да се постави на всеки филм преди да го пуснеш да ти дава инфо колко е дълъг като времетраене,като веднага  давам за това пример с Exodus,Tempest и др.

1. Субтитрите във filmi2k са вградени със филма, респективно няма как да им се повлияе.
2. Може да се добави времетраенето на филмите, но чак когато влезеш в самия филм, преди да щракнеш да се гледа, тъй като инфото за времетраенето му се намира там. Изваждането на тази информация на по-преден екран ще доведе до значително забавяне на разлистването на филмите в добавката. Поради тези причини, смятам че е излишно да се прави Wink Другите добавки, които цитираш, работят на съвсем друг принцип и взимат информацията от различни бази данни, докато тази просто просвирва филмите в сайта.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 18-02-2020

Благодаря, Марто за изчерпателния отговор


RE: Хранилище за добавки на Мартин - MPowered - 20-02-2020

Здравейте! Първо, големи благодарности на автора и старателно описаната ръководство! Мисля, че свалих нужните добавки за KODI. Имам достъп до торент тракерите и успявам да плейна торенти. Със субтитрите нещата не се получиха, обаче. Двете добавки не намират нищо. Пробвах на няколко торента. Едната дава грешка за връзка със сървъра. Тегава е и цялата процедура с буферирането. Скоростта на download е нестабилна. UHD и FHD контента си забива през някакво време. Връщането назад е бавно и зарежда. Като цяло не работи плавно. Използвам го на Android TV - TCL 55EP660, като връзката с рутера ми е директно с LAN кабела. Скоростта ми на download e 75 Mbps. Мисля, че е достатъчно. Има ли какво да пробвам или така си работи?


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 20-02-2020

Знам че не са тук дискусийте за булсаткома,ама не открих никъде къде да попитам.Какво правя когато ми изпише приложението на булсаткома че всички устройства са заети и не мога да се логна,то ест достигнат е пълния брой на устройствата,които могат да се логнат. Има ли начин да махна някое предишно устройство и да ми даде възможност на новото устройство да се логна. За уточнение аз съм собственика на юзера и паролата,но не знам как да премахна някое устройство, което вече не се ползва,а се е запаметило на сайта на оператора може би.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - hideman79 - 22-02-2020

http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?p=237221#p237221