Коди Фен Форум България
Хранилище за добавки на Мартин - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за добавки на Мартин (/thread-532.html)



RE: Хранилище за добавки на Мартин - xbmcbg - 25-11-2019

(25-11-2019, 16:57)TiriT написа: Здравейте! Някой може ли да ми помогне с настройката на Коди на Mac OS (Mojave 10.14)? Стигам до стъпката където трябва да избера m3u файла, но не мога да го намеря никъде. Какво трябва да направя?
Благодаря предварително!

Mac OS : /Users/<your_user_name>/Library/Application Support/Kodi/userdata/


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 28-11-2019

Един проблем се сблъсках.Кодито си работеше без проблем докато не го дадох на брат ми.По неговите думи е инсталирал скрипта free bg tvs playlist generator.Това беше очевадно и го разкарах,но въпреки това замунда,зелка,торен енерджи и exodus не ми вадят списък на филмите.Най интересно че с Арена БГ нямам проблеми.Също така на първо четене установих че на добавката на марто Free BG/World Online TV на секция BG TV Online,когато селектирам някоя програма ми отваря празен екран и ги няма видеопотоците.Ако някой предложи някакво решение без да преинсталирам наново нещата ще съм му много благодарен


RE: Хранилище за добавки на Мартин - xbmcbg - 28-11-2019

Старите хора са казали, че "Кон, жена и часовник не се дават назаем" , явно трябва да добавим и коди за да сме в крак с новите времена Cool
Марто как така е допуснал докато си пийва Beaujolais Primeur да му се изпразнят видео потоците ? Странна работа защото той не е такъв човек Big Grin Huh

lz2jvc, а ти правилно си преценил, че не е необходимо да покажеш лог файла защото повечето от хората които могат да ти помогнат си имат кристална топка.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 28-11-2019

(28-11-2019, 16:44)lz2jvc написа: Един проблем се сблъсках.Кодито си работеше без проблем докато не го дадох на брат ми.По неговите думи е инсталирал скрипта free bg tvs playlist generator.Това беше очевадно и го разкарах,но въпреки това замунда,зелка,торен енерджи и exodus не ми вадят списък на филмите.Най интересно че с  Арена БГ нямам проблеми.Също така на първо четене установих че на добавката на марто  Free BG/World Online TV на секция BG TV Online,когато селектирам някоя програма ми отваря празен екран и ги няма видеопотоците.Ако някой предложи някакво решение без да преинсталирам наново нещата ще съм му много благодарен

Отиди в Настройки на бокс-а, в инсталираните приложения и намери Коди. Там му дай принудително спиране и след това изчистване на кеша. Стартирай Коди и виж дали ще има ефект.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - lz2jvc - 30-11-2019

(28-11-2019, 23:26)martinstz написа:
(28-11-2019, 16:44)lz2jvc написа: Един проблем се сблъсках.Кодито си работеше без проблем докато не го дадох на брат ми.По неговите думи е инсталирал скрипта free bg tvs playlist generator.Това беше очевадно и го разкарах,но въпреки това замунда,зелка,торен енерджи и exodus не ми вадят списък на филмите.Най интересно че с  Арена БГ нямам проблеми.Също така на първо четене установих че на добавката на марто  Free BG/World Online TV на секция BG TV Online,когато селектирам някоя програма ми отваря празен екран и ги няма видеопотоците.Ако някой предложи някакво решение без да преинсталирам наново нещата ще съм му много благодарен

Отиди в Настройки на бокс-а, в инсталираните приложения и намери Коди. Там му дай принудително спиране и след това изчистване на кеша. Стартирай Коди и виж дали ще има ефект.
Това го направих и пак същата работа.Нещо друго какво мога да направя


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 30-11-2019

(30-11-2019, 11:39)lz2jvc написа:
(28-11-2019, 23:26)martinstz написа:
(28-11-2019, 16:44)lz2jvc написа: Един проблем се сблъсках.Кодито си работеше без проблем докато не го дадох на брат ми.По неговите думи е инсталирал скрипта free bg tvs playlist generator.Това беше очевадно и го разкарах,но въпреки това замунда,зелка,торен енерджи и exodus не ми вадят списък на филмите.Най интересно че с  Арена БГ нямам проблеми.Също така на първо четене установих че на добавката на марто  Free BG/World Online TV на секция BG TV Online,когато селектирам някоя програма ми отваря празен екран и ги няма видеопотоците.Ако някой предложи някакво решение без да преинсталирам наново нещата ще съм му много благодарен

Отиди в Настройки на бокс-а, в инсталираните приложения и намери Коди. Там му дай принудително спиране и след това изчистване на кеша. Стартирай Коди и виж дали ще има ефект.
Това го направих и пак същата работа.Нещо друго какво мога да направя

Видео потоците от BG TV Online в момента ги няма, защото източникът пак пусна домейните си през Cloudflare защита и не могат да се достъпят. Колкото до другите добавки, освен преинсталиране на Коди с изтриване на всичко свързано с него, изтривайки папка Android/data/org.xbmc.kodi , за друго не се сещам.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - popsana - 08-12-2019

Здравейте,от скоро инсталирах коди на компютъра и повечето тв стриймове работиха.Вчера установих,че плейлистите на българските канали почти са празни.В мен ли да е проблема или каналите в добавката Free BG/World Online TV са изчезнали почти всички?Националните телевизии работят само в общи линии.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 08-12-2019

(08-12-2019, 14:25)popsana написа: Здравейте,от скоро инсталирах коди на компютъра и повечето тв стриймове работиха.Вчера установих,че плейлистите на българските канали почти са празни.В мен ли да е проблема или каналите в добавката  Free BG/World Online TV са изчезнали почти всички?Националните телевизии работят само в общи линии.

Всички секции в тази добавка ползват външни източници (сайтове). Когато там работят нормално стриймовете и в добавката работят, и обратно. Щом сега не работят, по всяка вероятност и в източниците има проблем.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - popsana - 08-12-2019

Благодаря за отговора,а дали тази добавка ще проработи отново или трябва да се инсталира някаква друга.Интересувам се най вече за спортните канали,които излъчват футболните първенства за жалост.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 08-12-2019

(08-12-2019, 16:49)popsana написа: Благодаря за отговора,а дали тази добавка ще проработи отново или трябва да се инсталира някаква друга.Интересувам се най вече за спортните канали,които излъчват футболните първенства за жалост.

Мисля, че обясних в предния пост - каналите ще работят тогава, когато и на източника работят. Източниците не са мои, че да мога да Ви дам отговор кога и дали ще работят. Ако там тръгнат и в добавката ще тръгнат.