Коди Фен Форум България
Sport TV Premium - приложение за Андроид - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Живота извън Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-21.html)
+--- Форум: Общи приказки (https://kodibg.org/forum/forum-25.html)
+--- Тема: Sport TV Premium - приложение за Андроид (/thread-502.html)

Страници: 1 2 3


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - shantros - 12-12-2017

Marto какво е качеството и колко време държат тези листи?
Питам защото нямам нищо под ръка което да работи под андроид, не че ми е проблем да си добавя в някой от компютрите, но ...


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - martinstz - 12-12-2017

(12-12-2017, 15:17)shantros написа: Marto какво е качеството и колко време държат тези листи?
Питам защото нямам нищо под ръка което да работи под андроид, не че ми е проблем да си добавя в някой от компютрите, но ...

Качеството е много добро. Листите се обновяват при всяко влизане в приложението. За около 10-12 секунди са обновени (то показва горе вляво - Downloading... 12.356 sec (нещо подобно)). Ползвам го вече 4 месеца и всичко върви перфектно, чак не ми се вярва, че съществува Smile
След като инсталираш приложението, като щракнеш на някой стрийм ще ти поиска да инсталираш Ace Stream и ще те прати директно за инсталиране. За плеър използвам Video Player All Format - работи много добре и досега не съм срещнал нещо, което да не възпроизведе, работи много добре и със стриймове. Като добавим и секцията Live на приложението, което в други подобни приложения, като Bive TV, го няма и като си настроиш Live Guide да ти вади информация за спортните събития по телевизиите, които ги има в приложението, мисля че няма начин да изтървеш някое спортно събитие! Wink


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - shantros - 22-12-2017

Благодаря, от вчера запразнихме и намерих време за да тествам, използвах Remix OS (Android за Windows PC) работи доста добре.


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - martinstz - 23-12-2017

(22-12-2017, 19:36)shantros написа: Благодаря, от вчера запразнихме и намерих време за да тествам, използвах Remix OS (Android за Windows PC) работи доста добре.

Аз пробвах няколко емулатора, но май най-добре ми се държи Memu. Remix не помня дали пробвах. Може да го тествам и него, но на Memu си работи доста прилично.


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - rtk - 18-01-2018

И аз го ползвам това приложение на всички андроид устройства, много съм доволен.
Махнах му рекламките че много дразнят, ако някой иска apk-то мога да му го пратя.
Между другото за плеър използвам MX Player PRO последна версия и досега няма нещо което да не тръгне.


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - martinstz - 19-01-2018

(18-01-2018, 23:22)rtk написа: И аз го ползвам това приложение на всички андроид устройства, много съм доволен.
Махнах му рекламките че много дразнят, ако някой иска apk-то мога да му го пратя.
Между другото за плеър използвам MX Player PRO последна версия и досега няма нещо което да не тръгне.

Те него плейър препоръчват, но при мен на някои по-стари у-ва не ми подкара картина, а само звук и за това слагам Video Player All Format. За сега работи отлично Wink
Колкото до apk-то, как стои въпросът с актуализациите? Предполагам, че след ъпдейт пак ще се активират рекламите. Иначе не е лошо, като идея да се махнат, но пък и за радост, на това приложение, поне не са дразнещи рекламите Smile


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - rtk - 19-01-2018

(19-01-2018, 00:18)martinstz написа:
(18-01-2018, 23:22)rtk написа: И аз го ползвам това приложение на всички андроид устройства, много съм доволен.
Махнах му рекламките че много дразнят, ако някой иска apk-то мога да му го пратя.
Между другото за плеър използвам MX Player PRO последна версия и досега няма нещо което да не тръгне.

Те него плейър препоръчват, но при мен на някои по-стари у-ва не ми подкара картина, а само звук и за това слагам Video Player All Format. За сега работи отлично Wink
Колкото до apk-то, как стои въпросът с актуализациите? Предполагам, че след ъпдейт пак ще се активират рекламите. Иначе не е лошо, като идея да се махнат, но пък и за радост, на това приложение, поне не са дразнещи рекламите Smile

На всичко което съм махал реклами, дори и след ъпдейт вече не се появяват.
Правя го с програмата "Lucky Patcher" и в 99% от случаите се получава стига да имаш рут.
A колкото до MX Player PRO , когато стартира горе в дясно има опция за декодиране, там където не изкарва картина му задаваш H/W+   
[Изображение: MXPlayer-1.7.35-for-_Android.jpg]


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - martinstz - 19-01-2018

(19-01-2018, 00:33)rtk написа:
(19-01-2018, 00:18)martinstz написа:
(18-01-2018, 23:22)rtk написа: И аз го ползвам това приложение на всички андроид устройства, много съм доволен.
Махнах му рекламките че много дразнят, ако някой иска apk-то мога да му го пратя.
Между другото за плеър използвам MX Player PRO последна версия и досега няма нещо което да не тръгне.

Те него плейър препоръчват, но при мен на някои по-стари у-ва не ми подкара картина, а само звук и за това слагам Video Player All Format. За сега работи отлично Wink
Колкото до apk-то, как стои въпросът с актуализациите? Предполагам, че след ъпдейт пак ще се активират рекламите. Иначе не е лошо, като идея да се махнат, но пък и за радост, на това приложение, поне не са дразнещи рекламите Smile

На всичко което съм махал реклами, дори и след ъпдейт вече не се появяват.
Правя го с програмата "Lucky Patcher" и в 99% от случаите се получава стига да имаш рут.
A колкото до MX Player PRO , когато стартира горе в дясно има опция за декодиране, там където не изкарва картина му задаваш H/W+   
[Изображение: MXPlayer-1.7.35-for-_Android.jpg]

Знам я програмката. И аз съм я ползвал преди, но сега съм с нов телефон и не ми се руутва още Big Grin
Поне докато е в гаранция Smile
Иначе, ако ти се занимава, може да споделиш apk-то Wink


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - rtk - 19-01-2018

Имаш поща Wink


RE: List TV Channels / Sport Schedule TV - приложение за Андроид - martinstz - 16-08-2018

Приложението е обновено и може да се изтегли от тук: https://drive.google.com/file/d/1UWJHgqyX4Mu_uRK9XsCRnHtiKBNxNjzQ/view

Последно, когато го пусках, имаше добавени и спортните канали на МенТел(А1):

[Изображение: 1.jpg]