Коди Фен Форум България
Хранилище за БГ добавки - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Хранилище за БГ добавки (/thread-5.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Хранилище за бг добавки - martinstz - 08-10-2018

(08-10-2018, 17:04)cosera написа: Къде,може да е проблема за да не ми тръгва добавката"Sports TV".И на бокса с андроид и на компа с уин 10 все грешка  Huh.Как да го оправя?

Тази добавка не е от това хранилище. Добавката е моя и скоро мисля да спра да я поддържам, защото съм си направил телевизията по по-интелигентен начин и много, много не ми се занимава да поддържам стриймовете. Ще работи, докато спрат всички стриймове в нея да работят. Относно това, защо не се стартира, пробвай в настройките на добавката да махнеш отметката на Seirsanduk и пробвай пак. Може от там да е проблема. Но не разчитай много на добавката. Както писах, бях си я направил за мен и за това не съм пускал тема за нея, но вече спирам да я поддържам.


RE: Хранилище за бг добавки - cosera - 09-10-2018

(08-10-2018, 23:53)martinstz написа: Тази добавка не е от това хранилище. Добавката е моя и скоро мисля да спра да я поддържам, защото съм си направил телевизията по по-интелигентен начин и много, много не ми се занимава да поддържам стриймовете. Ще работи, докато спрат всички стриймове в нея да работят. Относно това, защо не се стартира, пробвай в настройките на добавката да махнеш отметката на Seirsanduk и пробвай пак. Може от там да е проблема. Но не разчитай много на добавката. Както писах, бях си я направил за мен и за това не съм пускал тема за нея, но вече спирам да я поддържам.

Пробвах със махане на отметките една по една,но пак не става (Sport TV-грешка.Проверете журнала за повече информация).А за добавката разбрах в неделя,когато един приятел си взе нов телевизор с андроид.И от самия магазин (мисля Техномаркет ?? ) са му сложили KODI с въпросната добавка.На телевизора си бачка безупречно и между другото тези от магазина трябва да ти плащат авторски права   Wink .Лек ден .

пп: Сетих се,че може и да е от версията на KODI,аз съм с 16.1 .Пробвах и с други добавки и при 30% се случва същото.Сега не ми се занимава да обновявам Кодито,а пък и визията на новите версии не ме кефи.


RE: Хранилище за бг добавки - martinstz - 09-10-2018

(09-10-2018, 08:58)cosera написа:
(08-10-2018, 23:53)martinstz написа: Тази добавка не е от това хранилище. Добавката е моя и скоро мисля да спра да я поддържам, защото съм си направил телевизията по по-интелигентен начин и много, много не ми се занимава да поддържам стриймовете. Ще работи, докато спрат всички стриймове в нея да работят. Относно това, защо не се стартира, пробвай в настройките на добавката да махнеш отметката на Seirsanduk и пробвай пак. Може от там да е проблема. Но не разчитай много на добавката. Както писах, бях си я направил за мен и за това не съм пускал тема за нея, но вече спирам да я поддържам.

Пробвах със махане на отметките една по една,но пак не става (Sport TV-грешка.Проверете журнала за повече информация).А за добавката разбрах в неделя,когато един приятел си взе нов телевизор с андроид.И от самия магазин (мисля Техномаркет ?? ) са му сложили KODI с въпросната добавка.На телевизора си бачка безупречно и между другото тези от магазина трябва да ти плащат авторски права   Wink .Лек ден .

пп: Сетих се,че може и да е от версията на KODI,аз съм с 16.1 .Пробвах и с други добавки и при 30% се случва същото.Сега не ми се занимава да обновявам Кодито,а пък и визията на новите версии не ме кефи.

Няма лошо, че са му я сложили. Само се надявам да не са му взели допълнително пари, че тогава вече ще си искам процента Big Grin
Колкото до Коди, може наистина да е от версията, а относно визията, за Коди 17.6 си има направен скин, който е същия като този на Коди 16.1 и се казва по същия начин. Така че можеш да си вдигнеш версията до 17.6 и да си инсталираш скина. Така ще ти изглежда като Коди 16.1, но ще си работят добавките Wink


RE: Хранилище за бг добавки - nza187 - 30-01-2019

Здравейте,ъпдейтнах на тела до 18.Забелязвам някакъв проблем,със субтитрите..има налични..но дава грешка и не ги сваля..Моля за помощ&съвет?


RE: Хранилище за бг добавки - martinstz - 30-01-2019

(30-01-2019, 18:36)nza187 написа: Здравейте,ъпдейтнах на тела до 18.Забелязвам някакъв проблем,със субтитрите..има налични..но дава грешка и не ги сваля..Моля за помощ&съвет?

Това е коментирано многократно. Коди не може да разархивира субтитри, които са архивирани с по-висока версия на WinRAR от 3-та. За целта ByJohnie преработи добавката и в неговата версия може да се използва външен разархиватор, с помощта на който да се разархивират. Виж някъде по темите за указание. Аз съм описал там, как съм си решил проблема при мен, на Андроид у-вата. Можеш да видиш тук: https://kodibg.org/forum/thread-150-post-11914.html#pid11914


RE: Хранилище за бг добавки - zaekadj - 07-04-2019

Има ли добавка за кабелния оператор NETWORX TV?


RE: Хранилище за бг добавки - harry_gg - 08-04-2019

Специално за тази телевизия не, но ако те предлагам плейлиста във формат m3u, то тогава може да се гледа в Коди чрез IPTV Simple PVR добавката. На сайта им не пише нищо такова.


RE: Хранилище за бг добавки - zaekadj - 08-04-2019

Имат IPTV но на техен бокс софтуера се качва в офисите но мен така не ме устройва защото техния бокс е с 1 гб рам и като качат техния софтуер няма гугъл плей до колкото знам имат сайт nplay.bg точно за тази телевизия но не намирам нищо там


RE: Хранилище за бг добавки - zaekadj - 09-04-2019

Някой може ли да каже защо българското хранилище не се поддържа врче и ако се поддържа от къде да се изтегли последната версия благодаря предварително.


RE: Хранилище за бг добавки - ZZlatev - 09-04-2019

https://addons.kodibg.org