Коди Фен Форум България
Инсталиране на Kodi [Linux] - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Ръководства и полезни връзки (https://kodibg.org/forum/forum-3.html)
+--- Тема: Инсталиране на Kodi [Linux] (/thread-471.html)

Страници: 1 2 3 4


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - taraponty - 04-07-2017

Темата за Линукс е необятна, пишеш Линукс във всяка една търсачка и един живот няма да ти е достатъчен да прочетеш всичко.
Topper, относно зависимостите погледни какво се случва и тук с прословутият адон за БСК хиляди го изплзват и гледат с него, но никой не се захвана да елиминира зависимостта му от старият request 2.9 . После отварят сумати нови теми, че някое друго репо или адон не можели да се инсталира, да така е, те си търсят своите зависимости от актулната версия на request.


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - b_ignatov - 12-08-2017

Темата е полезна за начинаещи Линукс потребители, но може и да се вмъкне още нещо. Преди време без да искам си ъпдейтнах Kodi до версия 17.3 и загубих доста време докато го върна на 16.1.Описаният метод на инсталация, качва винаги последната стабилна версия на Kodi. Ако някой иска да ползва по-стара става малко по-сложно. Ще помоля автора на темата, ако знае как става да го опише и това нещо. Бих го направил и аз, но не съм сигурен, че знам как става точно.Получи се и при мен но, не разбрах как Smile


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - xbmcbg - 13-08-2017

instructions_older_sources.txt


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - b_ignatov - 13-08-2017

@xbmcbg
Хубава работа, ама типично в твой стил Smile
Ти явно не разбра, че не всеки говори и чете английски!Авторът на темата също можеше да даде един линк към чужда тема с това как се инсталира Kodi. Въпреки това човекът си е поиграл и го е синтезирал и написал на български, така че да бъде разбираемо и за начинаещите.


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - xbmcbg - 13-08-2017

Отново недоволство за това, че ви се подава информация от възможно най-първа ръка Big Grin
Който иска да ползва компютър със сигурност се нуждае от английски Big Grin
Сърдите се на неграмотните цигани, че управляват автомобили (в България дори ги лишавате от това им право), а не можете и не искате да направите аналогия, че процеса при компютрите е адекватен и не е възможно без английски. Idea
За твое успокоение и за мен той е 3-ти език и не ми е роден.


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - Majide - 14-08-2017

+1 за владеенето на английски език;
Вярно форума е български, но поне 1/3 от потребителите живеят извън България, така, че е нужен компромис до някаква степен. С тези, които не владеят нашия официален език и задават въпроси на английски е редно да им се отговори на същия език, на който са попитали Cool



RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - xbmcbg - 14-08-2017

Много хора си живеят в измисленият от тях свят, но фактите сочат друго:

[Изображение: Screenshot.png]

Повече от проведеното изследване на страница 116 ТУК със скромното име Bulgaria the EU's worst performer.


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - mehanic - 14-08-2017

(14-08-2017, 14:41)xbmcbg написа: Много хора си живеят в измисленият от тях свят, но фактите сочат друго:

[Изображение: Screenshot.png]

Повече от проведеното изследване на страница 116 ТУК със скромното име Bulgaria the EU's worst performer.

Все пак това е форум на Български,нали?!


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - taraponty - 16-08-2017

(14-08-2017, 23:19)mehanic написа:
(14-08-2017, 14:41)xbmcbg написа: Много хора си живеят в измисленият от тях свят, но фактите сочат друго:

[Изображение: Screenshot.png]

Повече от проведеното изследване на страница 116 ТУК със скромното име Bulgaria the EU's worst performer.

Все пак това е форум на Български,нали?!

Форума е на български, но това не означава, че е предназначен само за хора с понижени умствени и интелектуално парамерти.
Линукс е отворена операционна система за креативни хора, който не е такъв спокойно може да си ползва М$.
В посоченият документ се казва, че бъдещето на България е в ръцете на малограмотни българи и цигани без никакво образование.


RE: Инсталиране на Kodi [Linux] - mehanic - 16-08-2017

Аз съм на 45 години уважаеми,и все пак се справям ...да напишете ,че нещо  е предназначено за хора с понижени умствени способности е меко казано обидно.Все пак това е форум,а не сайт за програмисти.Наясно съм,че никой не може може да ти помгне ако не си помогнеш сам.С уважение :mehanic