Коди Фен Форум България
Bscfusion (СПРЯНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion (СПРЯНА) (/thread-46.html)



RE: Bscfusion - vesvel - 11-01-2017

(10-01-2017, 21:12)ogibo написа:
(10-01-2017, 09:08)vesvel написа: Бъркаш User или Password.

Не съм ги бъркал, а е бил закачен друг в момента със същата парола и юзер. 
Благодаря за помощта и на трима ви. Все пак мие трябвало малко насоки за да се справя.

Още няма ограничения за логванията ,до колкото знам,


RE: Bscfusion - ogibo - 11-01-2017

Някъде бях чел че в зависимост за колко приемника плащаш имало ограничение и колко потребители могат да е логнат. Бе важното е че стана.


RE: Bscfusion - Topper - 11-01-2017

Има ограничения в едновременните сесии, разбира се.


RE: Bscfusion - NRG - 11-01-2017

Здравейте. Имам огромен проблем. Правя всичко както е описано в гайда, но до въпросния М3u файл не достигам. Просто го няма. Предполагам, че адона, не ми приема името и паролата и от там не може да създаде файла. Когато ги зареждам в ад она ми изписва грешка в журнала. За името и паролата съм 100% процента сигурен, защото и на ПС и с андроид приложението си влизам. Въпроса е защо не мога с Коди да го подкарам? Става въпрос за таблет с андроид 4.2 В последната папка в която трябва да е файла има само някакъв сетингс файл.


RE: Bscfusion - xbmcbg - 11-01-2017

Не си разрешил скритите файлове, 
АлкатразБГ доста се потруди за да ви улесни и поднови цялата информация, но никой няма желание да чете. Той го направи за ВАС,  проявете уважение към трудът му и отделеното за всички вас време.


RE: Bscfusion - NRG - 11-01-2017

Мисля, че ясно съм написал, но някой мътно чете. Няма такъв файл. Ако не бях сложил отметка на скритите файлове, въобще не се стига до последната папка в която трябва да е файла. Според мен не мога да се логна и за това не се и създава файла. Отделно таба телевизия не се появява, предполагам ако се логна и настроя и пвр ще излезне и тв.


RE: Bscfusion - Topper - 11-01-2017

Виж лога, това първо. Второ, ако не си се логнал, ще излезе съобщение за failed login.
И накрая, кой аддон използваш, че не виждам да си споменал ?


RE: Bscfusion - NRG - 12-01-2017

Ползвам аддона който е в линка на първата страница. Индталирам то от зип, после от хранилището си инсталирам фюжън и си попълвам данните, с настройки на самсунг от втория таб. Мисля, гледах на някакво видео, че има трети таб пвр, който аз го нямам. Да не би от това да е проблема?


RE: Bscfusion - smackoff - 12-01-2017

xbmcbg, много наизуст го раздаваш. Мен ме изкара кьорав, а сега друг че не прочел ръководството и т.н

NRG, деинсталирай KODI, като сложиш отметка да ти изтрие и всички настройки и временни файлове. Свали си и си инсталирай друга версия на програмата и следвай пак ръководството. Аз имах подобен проблем и така ми се оправи.


RE: Bscfusion - NRG - 12-01-2017

(12-01-2017, 00:52)smackoff написа: xbmcbg, много наизуст го раздаваш. Мен ме изкара кьорав, а сега друг че не прочел ръководството и т.н

NRG, деинсталирай KODI, като сложиш отметка да ти изтрие и всички настройки и временни файлове. Свали си и си инсталирай друга версия на програмата и следвай пак ръководството. Аз имах подобен проблем и така ми се оправи.

Човек 100 пъти го преинсталирате, дори сложих друг ром на таблета и не ще и не ще. По едно време докато бях с 7.1 по спомен се вързваше, защото докато зареждаше, се виждаха 271 програми, че е лоаднал, но файла за плейлиста пак го нямаше. Пак ще го мъча. Да не би да трябва да имам инсталиран някакъв плеър или нещо което да инициализира м3u файловете и като го няма да не ги разпознава коди?