Коди Фен Форум България
TVBG PVR Backend - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: TVBG PVR Backend (/thread-407.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: TVBG PVR Backend - Hangman - 08-04-2020

@velqn можеш ли да покажеш снимки на настройките на Бекенда и ПВР-а? Е като махнеш МАС адреса!


RE: TVBG PVR Backend - velqn - 08-04-2020

Колеги,

тръгна всичко, чух се с тиви.бг, оказа се, че MAC-а там ми бил с настройка за M3U, не за MAC, затова и TVBG pvr backend не можеше да генерира плейлистата, с код 401 от сървъра.

Смениха я при тях и тръгна за 1 минута, вчера какво ли не му правих, но ето това се оказа.

Сега с тази настройка на MAC, като MAC, няма да работи под stbemu, но не ми трябва там.


RE: TVBG PVR Backend - stoyanov_ynwa - 05-05-2020

Здравейте от днес ползвам tivibg. Подкарах всичко на Fire TV stick 4k, но около 10-тата минута всеки канал забива и спира. Струва ми се, че PVR Simple Client-a крашва. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?


RE: TVBG PVR Backend - ZZlatev - 05-05-2020

Здравей, може нещо друго да предизвиква краша. Хубаво би било да пуснеш LOG файл и евентуално тогава може да ти помогне.


RE: TVBG PVR Backend - stoyanov_ynwa - 05-05-2020

Изтеглих Perfect Player и нямам проблеми, но качеството на картината не е толкова добро. Утре ще се опитам да изкарам ЛОГ от Коди и да се разбере къде е проблема. Поразрових се повече, тъй като сега навлизам в тези води и ми се струва, че през Stbemu ще е най-добре.


RE: TVBG PVR Backend - ZZlatev - 05-05-2020

(05-05-2020, 23:05)stoyanov_ynwa написа: ...и ми се струва, че през Stbemu ще е най-добре.
Повечето хора мислят така конкретно за този оператор.


RE: TVBG PVR Backend - stoyanov_ynwa - 06-05-2020

(05-05-2020, 17:58)ZZlatev написа: Здравей, може нещо друго да предизвиква краша. Хубаво би било да пуснеш LOG файл и евентуално тогава може да ти помогне.


Ето LOG FILE от последния опит.  Huh


RE: TVBG PVR Backend - zdravkos - 06-05-2020

За да гледаш тиви,бг на стбему ще трябва да си пререгистрираш мас адреса при съпорта /достъпа ще ти бъде като за сталкер портал!

хмм...
този стик много ме съмнява, че найстина е Fire TV Stick 4K! Според лога файла си на Aндроид 5.1.1 API level 22 под AFTT & Mali 450-MP.
Това ми прилича по-скоро на някакъв Андроид Stick 4К. Аз имам 3 различни амазон стика и проблеми досега никога не съм имал, но видеото и ревизията на процесора ми са различни. 

От къде си купил стика? Можеш ли да го ъпдейтнеш до Андроид 7.1.2? Каква ти е версията на Fire OS ?


RE: TVBG PVR Backend - rtk - 06-05-2020

Най вероятно е със "Fire TV Stick 1/2nd"  , от пръчките само те са със Mali-450
Fire OS 5: Based on Android 5.1 (Lollipop, API level 22)


RE: TVBG PVR Backend - stoyanov_ynwa - 06-05-2020

Излиза, че съм със 2nd gen. Поръчах си го от ОЛХ преди година и половина някъде. Явно са се "объркали" в описанието малко там   Big Grin , пък и аз толкова съм гледал. Важното е, че не съм имал проблеми с него толкова време вече.  

По темата - деинсталирах Елементум добавката (помислих, че може да има нещо общо, тъй като точно при прекъсването на канала и Елементум прави нещо в бекграунда) и през Ares Wizard увеличих video cache size от 52мб на 58мб и Read Buffer Factor от 5 на 8. 

Засега 2 канала ги гледам по 30 минути без прекъсване. 

Искам и да попитам дали мога да направя нещо по повод video deinterlace (опцията не ми е активна в Коди)? Подозирам, че просто стика няма възможностите за допълнителни настройки.