Коди Фен Форум България
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) (/thread-339.html)



RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - rtk - 08-02-2018

shantros виждам че обичаш да провокираш и да дразниш, така че, можеш да си пишеш каквото искаш.
Само недей да пишеш и да се изказваш от името на всички тук присъстващите във форума.
Аз не знам ти къде видя, да съм написал че продавам или предлагам нещо срещу заплащане , но както и да е...
Форумът не е твой, нито на баща ти ,така че по кротко , и недей да ми правиш забележки и да ме заплашваш с гонене.
Това може да го направят само създателите и собственниците на този сайт, но не и ти Wink


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - shantros - 08-02-2018

(08-02-2018, 21:19)rtk написа: shantros  виждам че обичаш да провокираш и да дразниш, така че, можеш да си пишеш каквото искаш.
Само недей да пишеш и да се изказваш от името на всички тук присъстващите във форума.
Аз не знам ти къде видя, да съм написал че продавам или предлагам нещо срещу заплащане , но както и да е...
Форумът не е твой, нито на баща ти ,така че по кротко , и недей да ми правиш забележки и да ме заплашваш с гонене.
Това може да го направят само създателите и собственниците на този сайт, но не и ти Wink

Вероятно и с българският език имаш проблеми, моят пост е написан в първо лице, единствено число. При положение, че имаш проблеми с паметта помоли Админа да възстанови изтритото за да го прочетеш отново.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - rtk - 08-02-2018

Знаеш ли, прав си, аз съм всичко и нищо а ти си The Best !
Не мисля че заслужаваш вниманието ми, така че спирам да реплекирам и да отговарям на провокациите ти.
Бъди жив и здрав Wink


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - xbmcbg - 08-02-2018

(08-02-2018, 22:39)rtk написа: Знаеш ли, прав си, аз съм всичко и нищо а ти си The Best !
Не мисля че заслужаваш вниманието ми, така че спирам да реплекирам и да отговарям на провокациите ти.
Бъди жив и здрав Wink
Чувствам се засегнат, този път си забравил да ме споменеш и мен в твоите благословии Tongue
Важното комуникациите ти на ЛС да са доходоносни Big Grin


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Topper - 10-02-2018

Има нова версия на андроид приложението за BulsatcomTV v1.2.1
В чейнджлога пише Picture in Picture но на телефон не виждам как да се стартира.
Може ли някой да пробва на AndroidTV ?


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - xbmcbg - 10-02-2018

Работи от вчера Smile nvidia shield tv
Just say “Ok Google, find me Bulsat”


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - ByJohnie - 10-02-2018

(10-02-2018, 18:29)Topper написа: Има нова версия на андроид приложението за BulsatcomTV v1.2.1
В чейнджлога пише Picture in Picture но на телефон не виждам как да се стартира.
Може ли някой да пробва на AndroidTV ?
[Изображение: gledaitopercho.png]

best image uploading site


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - hideman79 - 10-02-2018

Pip работи и на телефона и на ТВ. Като задържиш продължително върху канала излиза падащо меню с двете опции.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - ZZlatev - 10-02-2018

Абе, хората си правят тестовете и имат опитни зайчета, които няма как да мрънкат, защото им е безплатно. Не може да им се отрече Big Grin


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - xbmcbg - 10-02-2018

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQzfwcfevArk-umtwJwQAy...LVuyJNB7mA]